Honda XL 1000V Varadero (1999)

Vlastník Culda01
Vloženo 22.6.2016
Aktualizováno 22.8.2016

Velká, pohodlná motorka s dostatečným výkonem.. A hlavně je to honda

Yamaha TDM 900: Nakonec zvítězila láska a důvěra k hondě!

První dojmy - První dojmy z varadera se datují nějaký ten rok zpátky.. Bylo mi 16náct, když jsem na něm jel poprvé. V té době jsem vlastnil simsona, takže to pro mě byl nadpozemský zážitek.. Obrovský mastodont s výkonem vesmírné lodi :D. Byla to láska na první pohled. Teď když jí sám po pár letech vlastním pořád jsem nadšený.. pohodlná, výkon stačí.. Zůstaneme spolu dlouho. :-)

Varadero pro mě bylo jasnou volbou.. Chtěl jsem velkou cestovní motorku, na kterou se budu moct spolehnout.. Předchozí stroj byl alp 650. Byla to suprová motorka, jen ten výkon trochu chyběl (hlavně ve dvou). Za ten krátký čas, co jsme spolu byli jsem si vytvořil velký vztah k hondám. Někdo říká, že honda dělá nudné motky, že jsou moc uhlazené a hodné.. Mě to ale naprosto vyhovuje, jsem kochací typ :D
Varan oproti alpovi rozhodně lepší motor, výkonu je vždycky dost.. Ovladatelnost o trošku horší, kila na víc jsou znát.. S alpem jsem se sžil během prvního kilometru, čekal jsem, že to bude s varanem podobně,ale chvíli to trvalo. Možná za to mohly ty staré sjeté gumy, se kterými jsem to koupil a najel prvních 500km. Teď mám novou sadu a ovladatelnost šla rapidně nahoru.
Spotřebu neřeším, poruchy zatím žádné.. Až najedu víc,tak se trošku rozepíšu.

Stoupa80
Stoupa80 napsal 12.10.17 v 21:42 10b.

Nemůžu jinak než za 10.

holtík
holtík napsal 27.06.16 v 20:41 10b.

No prostě Honda. Ta je prostě bez konkurence. Ať slouží jak se na ni patří. Jasných deset.

greydog
greydog napsal 24.06.16 v 21:35 10b.

Jó Honda!

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.06.16 v 17:45 10b.

Varan je parádní strojovna
Měl jsem čest ho vlastnit
10b

findejs1310
findejs1310 napsal 22.06.16 v 15:24

Jo je to krasavice.
Preju spousty pohodovejch kilometru.