Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Červajs84
Vloženo 22.6.2016
Aktualizováno 14.9.2016

Krásná motorka, která i přes svůj relativně malý výkon umí pěkně zabrat, ale nejlépe se cítí ve svých kochacích otáčkách do 120 km/hodinu

Yamaha XV 750 Virago: Vypadal jsem na něm jako vosa na bombónu a tlačila mě do kolen nádrž
Yamaha XV 1100 Virago: Velikostně stejná mato jako XV 750, jen silnější

První dojmy - Při rozhodování a výběru motorky mi padla okamžitě do oka a hned jsem si jí zamiloval. Perfektně sedne i na mojí výšku necelých 180 cm. Je to moje první velká motorka, takže i výkonostně mi přišla jako ideální. Ze začátku jsem z ní měl až přehnaný respekt a nevěděl jsem, co od takového stroje očekávat, ale po několika desítkách kilometrů jsme si padly do společné noty a teď už spolu hrajeme jedny housle :-)

Doplňky na motorce - Padáky, kryt chladiče, plexi, brašny, přídavná světla, klaxon

Vše to začalo tím, že jsem si řekl, že bych si mohl rozšířit papíry z věkem omezené motorky, kterou jsem měl od svých 18 let na neomezenou. Nikdo neví, co ty hlavy pomazané ve vládě vymyslí za nesmysly pro autoškoly. Motorky se mi vždycky líbily obzvlášť chopery a cruisery. Tak slovo dalo slovo a papíry byly na světě. Samozřejmě jsem doma říkal, že když si udělám noty na mašinu neznamená, že si mašinu rovnou pořídím. No tak internetem jsem brouzdal ještě dříve, než jsem papíry měl jak jsem byl nadrženej a měsíc po vydání řidičáku byla motorka doma. Žena doma malé dceři říkala, že se tatínek zbláznil, ale když jí viděla, tak už plánovala společnou vyjížďku. Po koupi motorky následovala seznamovací cesta domu. Nevěděl jsem co od takové motorky čekat, protože je to moje první dospělá motorka (nepočítám babetu, fichtla a občas 250tku). Ze začátku jsme si na sebe museli trošku zvyknout, zkusit si jak řadit, brát za plyn, zatáčet a brzdit, ale po několika vyjížďkách kolem komína jsme se dostali na stejnou vlnu a teď už si užíváme společné kochací jízdy krajinou. Jediné, co bych jí mohl trošku vytknout jsou lehce slabší brzdy, ale když člověk neletí jako splašenej a trošku předvídá, tak se dá i tento nedostatek omluvit. Naopak jsem nadšený ze spotřeby. Na plnou nádrž 13 litrů najedeme cca 300 km.
Byly mi doporučovány silnější stroje, ale jako začátečník si myslím, že jsem udělal dobře, že jsem si pořídil právě tuhle, ale hlavně jak se říká - když jí miluješ, není co řešit

jan3278
jan3278 napsal 25.04.17 v 17:57 10b.

pekný stroj

benďa135
benďa135 napsal 25.04.17 v 14:55 10b.

Skvělá mašina

dogina
dogina napsal 24.07.16 v 11:44 10b.

pěknej maroušek..hodně štěstíčka a zábavy

smolicek92
smolicek92 napsal 27.06.16 v 09:37 10b.

Dobrá volba,skvělá motorka,at slouží

žižala.
žižala. napsal 26.06.16 v 16:02 10b.

Supr stroj.