Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník P-zajda
Vloženo 17.6.2016
Aktualizováno 17.6.2016

Na první dojem moc pekná robustní motorka, ale bobužel jsem si moc neužil tak nemam co psát.

Motorka koupena od Boris. (Náchod) - Prodal mi motorku po totální nehodě a vydával ji za nebouranou.

První dojmy - První dojem byl moc pěkný. Motorka měla upravená sedadla takže opravdu vás prdel nebolela i po delší cestě, dokonce neměla řetěz ale řemen což bylo na úkor pořádné zadní bačkory co mě mrzelo ale zato zase žádné chrastění a umaštěné zadní kolo.

Dlouho jsem si vybíral mezi několika značek, kde byl i Marauder VZ800 i když vzhledově nic moc v základu ale líbil se mi výkon o proti jiným osmistovkám i když po pravdě jsem měl strach z klikové hřídele, co se údajně zadírá. Pak jsem našel od Boris. Maraudera opravdu nádherně udělaná pěkné mašina plno doplňků, chromu adt. Jenže jak jsem zjistil, vzhled není vše, jelikož motorka byla bohužel po totální nehodě a jednoho krásného dne se pěkně rozpadla pod prdelí. Rám se zkroutil a já dojezdil.

joone
joone napsal 26.06.16 v 12:09 1b.

Motorka se nerozpadla pod prdelí jen tak, rám se zkroutil po zajdově nehodě. Tuto svoji nehodu milý zajda "taktně" zamlčel. Zde si můžete počíst, co je zajda zač: http://www.motorkari.cz/tema/?t=182130