renocar_unor

Suzuki GSX 1400 (2001)

Vlastník MatyxCZ
Vloženo 9.6.2016
Aktualizováno 9.6.2016

Vysněný stroj. Muscle bike, se slušnými jízdními vlastnostmi na ty rozměry a hmotnost, vybavený na cesty.

Yamaha XJR 1300: důvod neuveden

První dojmy - Naprosto geniální. Od prvního nasednutí láska na celý život. Sametový motor s brutálním zátahem na libovolný kvalt v jakýchkoliv otáčkách. Podvozek s lehce sportovním nádechem, žádná žvýkačka jako předchozí Bandit, ale současně ne příliš tvrdý, aby člověk na českých silnicích nepřišel o ústa. Po instalaci laděných výfuků doslova orgie, ten zvuk neměl chybu ;-)

Motorku bych doporučil pro - Starší, již trochu vyježděný pilot, který nemá potřebu honit točky na pěticiferná čísla a ocení obrovský točivý moment dostupný již téměř od volnoběhu a současně má i dostatek fyzické síly k manipulaci s těžší motorkou na místě (po rozjetí se ovládá krásně lehce).

Doplňky na motorce - Laděné výuky, 3 kufry.

Byl to vysněný stroj. Naháč s brutálním krouťákem a přitom sametovým chodem a dostačujícím výkonem v jakýchkoliv otáčkách. Nalezený kousek byl velmi zachovalý, včetně kompletně doložené historie, stav téměř nové motorky, současně ale vybavené na cestování (3 velké kufry), takže vše, co jsem od motorky chtěl, jsem tady našel.
Prostě příjemná motorka poskládaná okolo skvělého motoru. Není k tomu víc co dodat
Bohužel jsem se s ní musel po 2 letech rozloučit z finančních důvodů (narození syna).