Yamaha XJ6 (2009)

Vlastník Bacaardi
Vloženo 3.6.2016
Aktualizováno 17.2.2017

Univerzalna, lahko ovladatelna motorka s dostatocnym vykonom pre bezne jazdenie.

Yamaha XJR 1300: vacsia, tazsia, ako zaciatocnik som sa rozhodol pre ovladatelnejsiu motorku.
Yamaha FZ6 N: XJ6 som nasiel vyhodnejsiu, novsiu a v lepsom stave pri kupe.
Yamaha FZ8 N/S: cena

První dojmy - ovladatelnost, tah, posed. Padla mi do ruky ako rit na serbel :-)

Motorku bych doporučil pro - Zaciatocnici,zeny. rovnako ako aj osoby, ktore chcu jednu motorku pre viac veci (dovolenka, bezne vozenie sa do prace, sportovejsia jazda na okreskach).

Doplňky na motorce - predny mini stit (paradne funguje aj pri vyssych rychlostiach - napriek tomu, ze stale ma motorka "nahac" look, pohodlie pri jazde je skvele).

Motorka dobre vyzera, a skvelo sa ovlada. ma prijemny posed. mozem na nej sediet sportovo, alebo turisticky, paci sa mi ta univerzalnost.
je dostatocne pohodlna na dlhe trasy, kludne aj na viacdnovu dovolenku, na druhej strane ak sa chce, je to celkom svizne zihadielko na prevetranie okresnych ciest. jedina vec, ktora mi nevyhovuje je tichy zvuk vyfuku, co bude sposobene tym, ze vyfuk je uplne malinky skoro neviditelny. na druhej strane ja osobne mam rad, ked motorka nema vyfuk jak torpedo od ponorky.

context
context napsal 03.06.16 v 09:20 10b.

Pěkná xj6 přeji hodně najetých km bez nehod a ať ti dělá jenom radost