renocar_unor

Honda XL 1000V Varadero (2003)

Vlastník roman.so
Vloženo 27.5.2016
Aktualizováno 9.1.2019

Honda - nepřekvapí, ale ani nezklame.

Motorka koupena od FIRMA:JHMoto (Horní Žďár) - Super přístup prodejce (y)

KTM LC8 950 Adventure: V mé cenové relaci se nedal najít hezký...

První dojmy - Nejdřív mi přišla hodně mohutná a hrozně těžká. Tyto pocity však zmizely po ujetí prvních pár metrů.

Motorku bych doporučil pro - Pro silniční cestovatele.

Doplňky na motorce - Padací rámy GIVI.

Za 3 sezóny jsem na Varaderu najel víc než 20 000 km. Kromě výměny snímače polohy klikovky (u těchto motorek naprosto běžné) nebyl žádný problém. Jediné co bych uvítal by byl malinko tvrdší podvozek, protože současný se při přidání plynu na výjezdu ze zatáčky občas trochu utrhává.
Cestovní spotřeba kolem 6L/100km, ani při dlouhé jízdě nic nebolí.

Mann
Mann napsal 15.11.17 v 08:53 10b.

Koukám, že využíváš Varadero velmi málo viděným způsobem Krásné foto
Gute Reise

Máťa123
Máťa123 napsal 25.08.17 v 09:35 10b.

Janoš-XJ
Janoš-XJ napsal 24.08.17 v 22:07

To válení v blatě bylo doufám jen pro fotografa? Ty mu dáváš podvazky!! Každopádně držím palce ať se neválíš v tom bahně opravdu !!

comptom
comptom napsal 15.03.17 v 16:56

Vypada hodne povedene a pohodlne, svezl bych se :)

XLV
XLV napsal 17.06.16 v 20:26 9b.

Tak nejdřív gratulace, je-li tedy k čemu. Varan má natolik lineární nástup a průběh výkonu, že opravdu působí tupě, ten motor není ostrý, ale lemra to není. Zatáčky jsou o zvyku, taky jsem byl nejdřív rozhozenej, ale dnes už mi ta mašina přijde ovladatelná, pouze ve vyloženě extrémně utaženejch malejch vracečkách cítím deficit, ale časem to půjde. Jinak okresky se zatáčkami nebo horské serpentiny jsou na tom pecka a nebo jsem hodně nenáročnej. Chce to se s ním sžít a naučit. No, nicméně alternativa ke KTM 990 ADV to není. Na KTM bych cestovat po dva týdny nechtěl, na druhou stranu je to dravá motorka, o níž jsem taky uvažoval a dopadl jsem jako Ty. Jen jsem Varanovi přišel na chuť.