Honda PCX 150 (2016)

Vlastník cizek007
Vloženo 24.5.2016
Aktualizováno 9.2.2019

Přesně to, co jsem hledal. Honda jen dokazuje, že je jedničkou na trhu. Všem kdo zvažují - doporučuji!

První dojmy - Od prvního kilometru parádní - lehce ovladatelná svižná a zábavná. Jen boční vítr nemá moc ráda. A gumy jsou otřesný (mám model 2015) - po první sezóně jdou určitě dolů. - u modelu 2016 už to ale honda vyřešila.

Doplňky na motorce - 1) Hned při koupi motorky jsem zainvestoval do brašny od GIVI na středový tunel. Jediné co není moc dořešené je, že na motorce nejsou žádné úchopové body, za které brašnu přichytit. (ale kutilové si poradí.

2.6.2016 - dneska dorazily páčky (na to, že jsem objednával z číny, tak paráda - mimochodem z číny na 650kč u nás ty samé 1600kč )

Prozatím mám najeto za 3 týdny asi 600km. Bohužel se vyskytly první potíže. zřejmě vadné těsnění na motoru, takže mírně uniká olej. V servisu ale bezproblémový přístup. Hold i mistr "Honda" se někdy utne.
25.5.2016 - servis úniku oleje - na počkání gratis opraveno.
20.8.2016 - najeto 2500km a super. akorád zajetá - spotřeba se ustálila na 1,9l/100km

Marcel125
Marcel125 napsal 05.08.19 v 10:37 6b.

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jak tam drží ta středová brašna u Hondy 125 PCX?

zizour
zizour napsal 23.08.16 v 23:42

Vítej mezi skútristy. Bílá barva je fakt krááááásná. Pěkná mašinka. Skútry jsou na boční vítr citlivé, mají nízko těžiště a nějak nefunguje gyro efekt jako na mašině. Gumy mám Pireli Diabolo Scooter a zatím spokojenost i na mokru. Akorát ve smyku nepískají, to je u zadního kola trochu problém.

P.S: Uchycení brašny: Burgman má v předu pod sedadlem takové kotvící háky. Otevři sedadlo a podívej se. Přivazuji tam baťoh - na fotce je to trochu vidět.

Myschan
Myschan napsal 31.05.16 v 11:41 10b.

Dobrá volba

BretV
BretV napsal 25.05.16 v 07:08 10b.

moc pěkný, ať najedeš hodně šťastných kilometrů

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 24.05.16 v 21:31 10b.

jasných 10