Suzuki RM-Z450 (2006)

Vlastník Lorwin
Vloženo 24.5.2016
Aktualizováno 14.6.2016

Lehka, silna a hlavne suzuki kterou jsem vzdycky chtel.

Motorka koupena od Jmeno uz nevim, ale borec kurva.

Honda CRF 450R: důvod neuveden

První dojmy - JE TO vohen! proti Drku 350 obrovskej mazec.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodne se nehodi pro zacatecnika a rozhodne ne pro studenta kvuli udrzbe ☺

No, motorku mam asi mesic a z toho je pojizdna ani ne pulovinu casu co ji mam. Ikdyz jsem ji koupil za par supu, tak jsem necekal jaky jsou lidi KURV..! V inzeratu stalo mazel kterej dostal vzdy vse 😃 ...Vazne vypadala dobre, zadne spatne zvuky z motoru zadne vule na podvozku.
Jel jsem jak kokot 700km abych ji po ujeti 6mth zahvizdl na klice. Takze ted mam po prvni investici 22k a snad uz bude jezdit, kdyz opominu central kterej zacal slzet 😃

Takze ubehl mesic a mam za sebou par vyjizdek.
Po prvni vyjizdce jsem byl skoro az sklamanej, zacinal jsem verit recem, ze MX je na enduru naprosto nevhodne a ze se budu trapit. Nemohl jsem vubec nic vyjet, vsude jsem se jen hrabal a furt se stavela. Po par dalsich vyjizdkach uz to vidim mnohem ruzoveji. Porad to neni zadna krasojizda, ale uz vim, ze to pujde. Zacinam si s ni rozumet a snad jedina vec ktera me chybi je starter. Vazne se s ni nadru, ale co jsem chtel tak mam a dneska muzu rict ze jsem naprosto spokojen.

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 24.05.16 v 15:46

Sorry, ale po lese se na motorce nejezdi.

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 24.05.16 v 15:43 1b.

Sorry, ale po lese se na motorce nejezdi.

Lorwin
Lorwin napsal 24.05.16 v 11:03

bolux- zabit je malo...pokud vim tak strikacka a 5ti kvalty byly az 2008 ☺ ...ja ji mam hlavne do lesa..nevedel jsem totis jestli me to chytne az na tolik abych dal o dost vic penez za nejaky slusnejsi endurko. Tak me vysel lip cross a zatim parada

bolux
bolux napsal 24.05.16 v 10:43 10b.

no dělat go hned na startu je na zabití, nedávno jsem se na 450 projel na trati a hrozně mě překvapila jak je "malá" a jak padne do ruky . A tohle je taky eště karbec ? 2006 byl přelomový model ne ?