Honda CBR 600RR (2005)

Vlastník SemtexCBR
Vloženo 23.5.2016
Aktualizováno 10.8.2022

výfuk, výfuk, výfuk! cože? No pod sedadlem ... ahaaa!

Motorka koupena od FIRMA:Stanislav Čajka - Moto-čajka (Šilh

Yamaha YZF-R6: Zbytečně divoká
Suzuki GSX-R 600: Neoslovila mě.

První dojmy - Po přesedlání ze 125r obrovský skok.

Doplňky na motorce - Přepákování, výfuk Mivv.

Na první pohled mne uhranul výfuk pod sedadlem. Nejdříve se tváří nevinně, první kopanec je v 7tis otáčkách a druhý větší v 10ti. Průběh výkonu lineární oproti R6. K výfuku - motorka díky němu působí vyváženým souměrným dojmem, žádná roura na straně. Přední maska se záludně dívá :D

Aktualizace až po letech. Momentálně najeto 70 tisíc km. Na netu to nikdo nechce ikdyž má moto nové brzdové kotouče, destičky, repas brzdičů, takže jejich smůla, moto zůstane doma. Pokud nebudu potřebovat peníze, tak si moto nechám a z hecu na tom najedu 100 tisíc km.

Než jsem si teď koupil druhou moto tak jsem na hondě dával zhruba kolem 10 tisíc km za sezónu. Předpokládám, že teď se to změní. Koupena byla při 25 000km a po čtyřech sezónách má 69.700km. Myslím si, že na SS solidní výkon.

Motorka je nejlepší supersport co jsem zkoušel a nedám na ni dopustit ikdyž jsem během let chtěl samozřejmě zkusit jiné a hlavně 1000ccm, v hledáčku byla i 1098, 848 duchna, ale vždy jsem si raději nechal hondu. Byla sranda ždímat ze šestky co dá, než nevyužít potenciál litru a cítit se, že na to nemám.

Moto jezdí i po těch km stále suprově. Servis nezanedbávám, co je potřeba vyměním a olej preventivně 5-6 tisíc. To si myslím dělá hodně a taky fakt poctivě zahřívám než tomu dávám.

M8te
M8te napsal 24.05.16 v 02:53 10b.

super, ať slouží a mnoho šťastných km s rohlíkem na tváři Vždy jsem chtěl RR, ale když jsem sháněl moto, nenarazil jsem na žádnou pěknou