renocar_unor

Honda CBF 600S (2004)

Vlastník jiri.stenda
Vloženo 14.5.2016
Aktualizováno 3.9.2016

Parádní stroj pro bikery, co chcou trošku cestovat. Dostatek vykonu i cestovniho pohodli. Vyhoda štítu.

Yamaha TDM 900: Jsem menšího vzrůstu a výška byla problém.
Yamaha FZS 600 Fazer: Nenasel jsem odpovidajici a cenově vyhovujici kousek.

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky. Je to pohodove svezeni pro ty, kteří, neočekávají pod zadkem celý hrebčín. Libi se mi přední maska a štít. Trochu je škoda, že přední světla nesviti oboje.

Motorku bych doporučil pro - Všichni začátečníci, budoucí cestovatelé a zkušení jezdci.

Doplňky na motorce - Na moto mam držák navigace, padaky, kufr, alarm. Zbytek postupně.

Najeto mám skoro 500. Jízdní vlastnosti moc dobré. Motorka se krásně šplhá do otáček a má dostatek vykonu i na sportovnějši jizdu. Brzdy jsou účinné a dostačující. V zatáčkách sedí výborně a je lehce ovladatelná i s 220kg. Jako spolujezdec jsem neseděl, ale manželka si pochvaluje proti předešlé motorce. Vzadu jsou u kufru dvě masivní madla na držení a kufr na opření. Do kufru vejdou dvě integralni helmy nebo dostatek zavazadel. Další kufry planuji ještě přikoupit časem. Hledal jsem nějaký cesťáček za rozumnou cenu na vyjeti i dále za hranice s odpovídajícím objemem, což tahle mašinka splňuje mimořádně. Vice o moto za par kilometrů.

Najeto dalších asi 1600 km na Balaton přes rakousko a slovensko. Vše ok. Dodělané nejake vychytavky pro pohodlí a vice zavazadel. Mám rád tzv. nezávislost.
Jinak proježdeno něco z Čech a okoli.

jiri.stenda
jiri.stenda napsal 03.09.16 v 05:08

Jo je trošku divočejší.

PragueMan
PragueMan napsal 15.05.16 v 12:22 8b.

Byla muj první co jsem chtěl a potom našel jsem Fz6 2010 v výborná stav koupna nova tady ČR a za dobrou cenu tak jsem ji koupil bez diskuse.