Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník Mišel57
Vloženo 8.5.2016
Aktualizováno 23.6.2018

Vloženo: 21.02.2017, Uskutečněno: 21.02.2017, Zhlédnuto: 12x

Rozhodl jsem se koupit kameru na záznamy jízdy na moto, ale i v autě. V dnešním provozu celkem dobrá věc. Dle mne nejlepší alternativa ke dražší GoPro i co se týká příslušenství.
Recenze měla dobré, někdo si stěžoval na slabší záznam zvuku, ale mě osobně jde o kvalitní obraz a ten kvalitní je. Pokud je kamera v pouzdru, tak zvuk snímá špatně, jinak bez pouzdra celkem dobrý. Jak jsem uvedl, jde mi jen o kvalitní záznam, nehodlám tím natáčet celovečerní filmy či kraviny ve stylu Youtuberů, nebo jak se ta nová diagnoza jmenuje

Až počasí dovolí, hned ji v terénu a na svém stromku odzkouším a nahraji nějaké video.

supermotos (0) napsal 21.02.2017 v 19:33

Yes, taky jí mám. Ať ti slouží.

Zdenekkkkk (20) napsal 21.02.2017 v 18:48

Jo taky jsem nedavno koupil lamax, ale x8 elektra. Jsem nadmiru spokojen při beznem nataceni a foceni z ruky , na moto a v aute budu teprve testovat.

• Koupě Nosiče Kufrů

Zakoupen držák bočních kufrů PL532-KL532 trubkový nosič bočních kufrů, určeno pro kufry MONOKEY. Má tříprvkové uchycení kufru k nosiči. Měl by být kompatibilní s těmito typy kufrů: Kappa - KVE37A,KGR33,KGR46,K40

Vloženo: 11.05.2017
    Uskutečněno: 11.05.2017
  • Voděodolná 12V moto nabíječka

Na delší cestování jsem si pořídil 12 V nabíječku. Montáž zvládne každý. Kabely + - se napojí přímo na baterii, jen je nutné dbát na to, jakým místem povedete svazek s kabelem přímo k řidítkám. Nejlíp místem, kde již

Vloženo: 10.09.2016
    Uskutečněno: 03.08.2016
  • Tankvak

Došlo i na koupi menšího tankvaku. Na ježdění kolem komína bohatě stačí. Má kapsu na mobil i klíče s karabinou. Do tankvaku se toho moc nevleze, ale na doklady, peněženku plus menší drobnosti dostačující. Tankvak obsahuj

Vloženo: 10.09.2016
    Uskutečněno: 15.06.2016