Honda VTR 1000F Firestorm (2001)

Vlastník honza511
Vloženo 5.5.2016
Aktualizováno 1.6.2018

cožeee??zase VTR? Tak dobrá...zase to po 3 letech zkusíme a snad už nám to vydrží déle :)

Honda CBR 929RR Fireblade: chybělo pár kaček

První dojmy - Zatím najeto tak 5km při testovací jízdě při koupi :D Sezona začíná,tak uvidíme kolik stihnu najet.Oproti bývalému VTRku je vlastně v serii.Brzdy by mohli být lepší,a nečitelnost přední vidle chce asi trochu poštělovat.

Doplňky na motorce - Monorack a kufr...už sundán...pro mne zbytečnost na takovou moto

Absťák po tříleté pauze se dostavil a já přemýšlel co sehnat za pár korun.Našel inzerát,domluvil schůzku a zajel se mrknout na Hondici :) Bylo menší zklamání na místě,jelikož bylo vidět že byla padlá více než jen ze stojánku.Lak samo není původní a profík (lakýrník) to asi taky nebyl :D Tento stav kompenzovala cenovka a po domluvě s majitelem jsem ji přecijen odvezl.Mušky a mouchy budu asi odstraňovat po sezoně a dopřeju jí asi nový lak v origo barvách.Jinak spotřebák stihl vyměnit původní majitel,takže spokojenost za ty peníze.Uvidíme co přinese sezona a jen doufám že už nebudu takový blb*c a zase ji po roce neprodám.Tenhle motor ač ne moc silný,stejně umí udělat úsměv na rtech :) Psát zatím už není co...to musí ukázat čas. :)

SPIJKER
SPIJKER napsal 19.07.16 v 23:48 10b.

Ja se bal Ze mas neco chabrus na plice... Ale tohle je motoricky v provozu plne dostacujici... Tak priste to snad byjde.. A snad to bude i brzy..a letos.. teda to pisu kvuli sobe..

honza511
honza511 napsal 10.07.16 v 20:23

Díky..byla to koupě z nouze a za pár korun takže to s ní chvíli zkusím a až přišetřím tak třeba bude v garáži změna.Ale zatím spokojenost

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 10.07.16 v 19:53 10b.

Ty seš na ty Stormy nějakej úchylnej. Takže samo za deset a ať ti vydrží dýl, než ta předešlá.

Normik
Normik napsal 10.05.16 v 12:24 10b.

Pěkná oranžáda