Yamaha XV 750 Virago (1993)

Vlastník bortl
Vloženo 20.4.2016
Aktualizováno 2.5.2018

Klasický spolehlivý chopper na klidnou a pohodovou jízdu.

Yamaha XV 535 Virago: tak nějak plavala, necítil jsem se na ní moc jistě

První dojmy - První jsem skoušel Yamahu XV 535 Virago ale ta mi moc nesedla, pak jsem sedl na Yamahu XV 750 Virago a to bylo to pravé,krásně čitelná dobře ovladatelná, pohodlná mašina.

Motorku bych doporučil pro - Těžko někomu radit, každému sedí něco jiného ale mylím si že tahle motorka sedne tomu, kdo bude preferovat klidnou a pohodovou jízdu a nebudou s ní mít problém ani začátečníci.

Průměrná spotřeba - 5.2617 l/100km

Motorku jsem jsem chtěl dlouhé roky ale znáte-to pořád bylo něco důležitějšího až na mou 40 manželka povolila-tak si jí teda kup. Choppery se mi vždycky líbili a viraga obvzlášť takže volba byla zcela jasná. Přes doporučení svých skušenějších kamarádů
ať si koupím moto o obsahu aspoň 1000 jsem se rozhodl pro 750 (na motorce jsem neseděl asi 20 let a před tím jsem jezdil na 350) zatím nemám moc nejeto ale motorka mi sedla dobře do ruky, cítím se na ní jistě.Párkrá jsem si vyjel i s manželkou s výkonem nebyl žádný problém, na ovladatelnosti jsem nepocítil rozdíl. Spotřeba kolem 5 litrů. Zatím jsem s ní neměl žádný problém ale mám ji jenom chvilku k delším cestám ještě nebyl čas ani moc nepřálo počasí, takže ještě uvidíme.

mikoudelka
mikoudelka napsal 15.05.18 v 06:31 10b.

..pěkná mašinka..hodně pohodových kilometrů přeji..

ostrakon
ostrakon napsal 03.05.18 v 09:03 10b.

Krasna prace, at slouzi !!

čum52
čum52 napsal 01.05.18 v 15:23

JO jo krasná,však jak jinak,Virážka.

Zickel
Zickel napsal 18.05.17 v 12:42 10b.

Hezký kousek. Mnoho šťastných kilometrů.

utahs
utahs napsal 17.05.17 v 19:58 10b.

Nádhera!!! Kongratulejšn...10