Honda VT 1100 Shadow (2003)

Vlastník wormoos
Vloženo 5.4.2016
Aktualizováno 5.4.2016

VT 1100 Shadow Saber USA dovoz, komplet vance a Hines, spousta doplnku, krasa

První dojmy - prvni dojmy byli usmev pres celou hubu, pocit ze clovek pluje na necem co ma skoro 300kg a vzhledem k tomu ze sem kupoval v lete, tak sem na tom sedel v podstate nahatej, coz byla velka zmena proti vsem ostatnim motorkam co jsem mel

Po velkym urazu ramene (vim, budete se smat, ale upadla na me R1cka v garazi kdyz jsem sni popojizdel abych otevrel vrata). Stesti v nestesti spadla na me, bohuzel pri zvedani sem si utrhnul rameno a tim jezdeni na SSkach na nejakou dobu skoncilo. Takze R1sla dale do sveta a v lete kdyz jsem uz mohl hybat rukou jsem se zase zacal poohlizet na cem ze by se dalo jezdit. A tak, sem se dostal k Saberovi,kde rameno pri jezdeni nebolelo.

A ted uz k motorce jako takovy. Je to velkej kus kovariny, nehledejte tu nejak extra vyladeny detaily ve zpracovani, je to dany i vibracema motoru a celkovou konstrukci motorky, tak nejak se to porad cely klepe.
Jinak poprve po silnicich sem zkusil neco takovyho a byl jsem moc prijemne prekvapenej jak moc srandy se s tim da uzit. Dopredu to sice konci na 140 a tam uz je to tak premotany ze jedete radsi tech 120, v zatackach se to naklopit prakticky neda, ALE - tech 120 se da drzet v podstate na jakykoliv silnici, clovek nemusi absolutne resit napr. zahrivani gum, bordel na silnici, dest, diry, silnici alá ceska republika 6tka trida a der ze bys nenasel metr asfaltu v kuse, tak presne tady clovek furt sedi jak pasa a mydli si to 120..
Dost me to ucarovalo, zacal jsem konecne jezdit i dal nez kolem komina, parkrat rakouskou a vejlety o vikendu nesli denne pod 400km.
Batuzek taky spokojenej a mista v brasnach podstatne vic nez pod sedlem.. :D
Shodou nahod si kamarad koupil VT750shadow 06rok (kardan atd), vybavenou stejne jak to moje, a zjistili sme ze zatah motoru je prakticky stejnej, 750 ma kratsi zvihy a je vic tociva, saber sel zase vic odspodu, nicmene dynamika stejna, brzdy stejny a na 750 lepsi podvozek a podstatne mensi spotreba.
Takze pokracovani na sebe nenechalo dlouho cekat.