Honda CRF1000L Africa Twin (2016)

Vlastník 8547854
Vloženo 31.3.2016
Aktualizováno 30.1.2019

těšil jsem se, jako každý, dlouho.
A JAK TO vypadá PO 6.000 KM?

Motorka koupena od FIRMA:FOMI (Vendryně)

První dojmy - super svezení, hlavně žádné kraviny na slickách, po 30 minutách a heleme se zkouška trakce na půl plynu. Game over byl rychlý, šup šup a už jsem vystupoval. Posbírat, nadávat si do všech zvířat a doufat že to je jen zlý sen.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny kluky holky od 160 cm

Doplňky na motorce - hlavní stojan,
rám od SW motech - ten menší, naučil jsem se dávat si na ně haxny - za jízdy relax a pohoda
vyhřívání oxford, vyloupl jsem nějaký plast pro tlačítko a přilepil mamutem ovládací skříň
12V zásuvku jsem řešil obdobně, vyloupnutý plast a natvrdo na baterku
kufry, jó, to jsou zabijáci ne nepodobní žebříku, který má na svědomí statisíce lidských životů. Byly dole nato tata, teď se na ně bude deset let prášit a pak se uvidí.

ostražitost v každém ohledu, jestli někdo přirovnával Africu 1000 k Dominatorovi tak v ovladatelnosti ji předčí o 200% , ale s váhou je nutné počítat + 60kg není málo. Předpokládám, že ani ve 30 km/h moc origo duralový chránič nepobere, co dávají v touratech.sk nebo cz. nerezové, tak vypadají obstojněji a kdo nemá havarijko se může podívat co se stane když to uklouzne na hovínku. Moc jsem to nestudoval, ale chladič není nijak chráněný. Těším se na cestu do Touratechu v Popradu, kde to mám rád.

Bla Bla Bla

TAK A TEĎ ZMIŇOVANÉ AKTUALITKY

6/2016

MOTORKA UŽ VYPADÁ JETĚ, ALE DOJMY z motky NESKUTEČNÉ
motorka přejmenována na Honda Bezbolestná

dokoupeny akorát kufry od p. Pokluda HUSKY

MOTOR A PODVOZEK STRČÍ GS 800 DO KAPSY 1-
MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA MĚ TROCHU ZKLAMALA 2- (při nedořazení se po chvíli objeví na dispeji -- a tohoto nevšimnutí =při 3000 ot ... se rychlost zařadí jakoby na nižší rychlost a to pak bolí - rána jak tesařským kladivem zpoza hlavy) ale odstupňováno výborně
JÍZDNÍ VLASTNOSTI na šup ujet za 13 hodin 850 km mimo dálnice Čačak-Frýdek a celkově za 6 dní 3600 km mluví za vše. Za mě 1*
BRODĚNÍ 1- na origo gumy!!!
OFF ROAD Albanie 1 (děkuji všem zúčastněným i nezúčastněným za asistenci a zapůjčení nářadí u hospody v Le i Keq)
Albánie - kosmopolitní centrum Českých motorkářů (kapitola sama za sebe - TÍMTO VŠECHNY ZDRAVÍM !!!)

suma sumárum, jedu co nejdříve na panáka pod Ararat, co dokoupím?

-hlavní stojan
-chránič motoru SW Motech
-pajsry a 12 a 14 klíč - 3 defekt za 5000km (2x asfalt - prodřená duše)
ještě vemu slivku - univerzální dorozumívací prostředek

moto v naprosté pohodě 28.10.2018 najeto 24.000, letos 3.500 km -
čeká výměna zadních brzdových desek (brždění motorem funguje)
Gumy opět Mitas 07 (ne plus)
převodovka se uklidnila ale kontroluju na cestě se ukázalo jednou --
v terénu se to neprojevilo nikdy

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 25.12.18 v 21:39 10b.

69šakal
69šakal napsal 29.10.18 v 16:03 10b.

Tak už jenom kolama dolů kámo! Vůbec se s ní nemazlíš to hodnotím 10b

pp377
pp377 napsal 29.10.18 v 06:00 10b.

Pěkná. Tak to má vypadat, používat k čemu je určena.

AfricaTwinL2
AfricaTwinL2 napsal 26.04.18 v 07:18 10b.

Ať ti dělá jenom radost

PaBa
PaBa napsal 20.07.17 v 09:54 10b.

paráda !!