Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník madma
Vloženo 27.3.2016
Aktualizováno 3.3.2020

Vloženo: 12.05.2018, Uskutečněno: 12.05.2018, Stav tachometru: 43741 km, Zhlédnuto: 9x

Výměna pneu byla jasná věc už na konci loňský sezóny, otázka byla jen co pořídit.
Po dlouhých zimních večerech strávených u compu a internetu jsem se přeci jen nakonec rozhodl pořídit u nás vcelku neznámou značku Shinko Trailmaster - e705.
Dneska na ně konečně došlo a po servisu u Petra Čížka , kde proběhla i krátká výměna oleje (MOTUL 4T 5100 10W40 - pořád nemám důvod měnit značku), jsem zase připravenej vyrazit na cesty...
Sám jsem zvědavej, jak se budou nový pryže na motorce chovat, ale to se uvidí.

JirkaMetal (1) napsal 13.05.2018 v 11:15

Super

• Alu kufry

Tak jsem se konečně dopracoval k rozhodnutí, jaký kufry... Volba padla po dlouhým uvažování na "kejsy" od www.kibex.cz S Danem jsme si několikrát volali a upřesňovali rozměry a další detaily. I když nedělal rozměr, kt

Vloženo: 07.04.2019
    Uskutečněno: 07.04.2019
  • Držáky na kufry a něco na sebe

Tak jsem pořídil a konečně i namontoval držáky na kufry od Marseluse. No a když něco novýho na mašinu, tak něco novýho i na sebe... :-DD

Vloženo: 11.07.2017
    Uskutečněno: 01.06.2017
  • Servis, olej, brzdy a další drobnosti

Tak uběhl nějakej čas a bylo už pomalu vhodný uvažovat o výměně oleje. Po domluvě v KV u Petra se na to kluci vrhli a za půl dne bylo hotovo. V krátkosti - vyměněný těsnění pod víkem u zadního válce (pouštělo to nějake

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.07.2017