Ducati Monster 796 (2011)

Vlastník Zmetekk
Vloženo 23.3.2016
Aktualizováno 22.4.2016

Je to moje úplně první motorka, takže bohatě stačí

Ducati Monster 696: Protože jsem narazil na super nabídku 796ky B-), takže nebylo o čem ;-)

První dojmy - Zatím najeto cca 200km a dojmy jsou nepopsatelný. Ten pocit pod zadkem neposednýho dvouválu se nedá popsat, to se musí zažít! :-)

Když jsem se předloni rozhodl, že si udělám papíry a koupim motorku, koukal jsem samozřejmě po Hornetech (klasika) a sem tam jsem zauvažoval po starším Banditovi (vzducháč). Bylo to i kvůli ceně. Ale pak mě napadlo mrknout jen tak na Ducatky, protože kamarád má Hypermotarda 1100s a bylo vymalováno . Začal jsem šetřit neskutečným způsobem, abych na nějakýho toho Monstra dosáhl. Nejdřív jsem koukal po 695, pak po S2R, ale pak mě kámoš ukecal ať jdu do novějšího konceptu jako jsou 696 nebo 796 a bylo jasno. A tak jsem od začátku letošního roku hledal jen nějakou vhodnou 696ku. Všechno byly stroje z bazaru a tomu jsem se chtěl vyvarovat (sám nevim proč, ale asi je to po zkušenostech z Auto Esa při koupi auta :-/ ). A tak jsem hledal dál a doufal, že se nějakej Monster objeví. A ono se tak stalo. Nebylo to 696ka, ale 796ka za perfektní cenu! Ano, motorka ležela, ale nebylo to nic velkýho a navíc od tý doby ujela dost km, takže by se případný závady projevily. V pondělí jsem na inzerát odpověděl a ve středu jsem měl Monstera doma ))

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.07.17 v 22:09 10b.

Zmetekk
Zmetekk napsal 22.04.16 v 01:07

Díky za reakce pánové. No je to mazec! :D Laufy možná časem, ale spíš kvůli vzhledu, zvuk je myslim ok i u těch sériových.

Tomas_
Tomas_ napsal 28.03.16 v 10:41 10b.

Není nad to, když se při koupi rozhodneš srdcem

cebeer
cebeer napsal 28.03.16 v 08:26 10b.

Na první motorku pecka. . Ať Ti přináší radost . Hodně štěstí, to jako motorkáři potřebujeme jako sůl. A časem doplň další pocity.

fsmoula
fsmoula napsal 24.03.16 v 22:54 10b.

Vypadá v pohodě