Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník Canalmen
Vloženo 22.3.2016
Aktualizováno 18.10.2019

Pěkná motorka na rozšíření si vědomostí, nabytých v autoškole. Lehká, skladná.

Hartford VR 125: nevyskytovala se nikde v okolí

První dojmy - Líbí se mě, je to jak sedět na kole, je malá lehká obratná ve městě v zácpách. Moc jsem si oblíbil mechanické startování na nakopnutí, když člověk hodně zastavuje, tak alespoň šetří baterku. Na plnou nádrž jezdí neskutečně dlouho. Při první noční jízdě jsem si řekl, že nutně potřebuje přídavný dálkový světla, poněvač i moje kolo svítí líp.

Motorku bych doporučil pro - Mlaďáci se na ní naučej a dědečkům bude dosytosti stačit k dojíždění na ryby a to ještě budou za šviháky, jaký maj to krásný stroj.

Doplňky na motorce - dospělácký hlavní reflektor, který má patici na H4, kufr, tankvak a reflexní prvky. upravený převod výměnou rozety o dva zuby do traktoru, lépe se tak využije silový potencial motoru, není tak traktorovatý jako minulá úprava o zub menší primár, nyní je to více vyvážený poměr.

Jelikož jsem dělal řidičák na velkou, ale potom nebylo dost peněz a jak mě i učitel recenzoval mojí jízdu, tak velkou mašinu jsem nepotřeboval. Většinou se "courám" krajinou, rychlostí cyklisty. Avšak, když se naskytne rovná, přehledná silnice, umím jet i rychlostí, která by se od jezdce na stopětadváce očekávala. A v rámci všeho, když existují magoři, co lítaj jak vystřelený z kanónu, proč bych se já nemohl courat po všech cestách čtyřicítkou. A pak se mě i občas stane, že mě předjede závodní cyklista. Jo, život je krásnej. :)

Sem tam mě někdo pozve na společnou projížďku s tím, že jezdí taky "pomalu" a pak mě ujede, za cedulí konec obce. Takže mě klidně zas někdo pozvěte na "společný výlet k ceduli" Já si potom opět pojedu sám. :)

Do lesa jsem jí vzal jednou, ale po lese raději na kole.

Netoužím jezdit stovkou na motorce, mě stačí že držim svůj osobní rychlostní rekord na horském kole, dolů ze grossglockner hochalpenstrasse 92km/h .

Twinshot
Twinshot napsal 23.03.16 v 09:09 10b.

S těma rychlostma mi to něco připomíná, taky nemůžu jezdit s nikým společně, abych ho nebrzdil. Možná tak s někým na Simsonu

Milan1963
Milan1963 napsal 22.03.16 v 15:17