Harley Davidson XL 883 (2004)

Vlastník Varaník
Vloženo 10.3.2016
Aktualizováno 21.3.2019

Vloženo: 14.01.2017, Uskutečněno: 14.01.2017, Stav tachometru: 47000 km, Zhlédnuto: 17x

Povedlo se mi sehnat lehce jetý Vance&Hines 3" TWIN SLASH SLIP-ONS
A hned jsem naklusal do garáže jako malej kluk co našel nějakej zapomenutej dárek po jéžíškovi. Zpracování je fakt parádní a všechno pasuje.Jen budu ještě muset zkrátit ty původní krycí plechy na kolenech protože jsou moc dlouhý a kolidujou s plechama na koncovkách. Taky tam neni těsnění na interconectu (trubka co propojuje výfuky mezi sebou). Takže je objednám a při tom i těsnení koleno - hlava a vyměním i to.
Zvuk je parádní - chápu že ty tlumivky nebyly ani namontovaný. Jsem zvědavej jak to teď pojede. Věřím že motor bude mít víc chuti se točit. Teď už jenom nějaký to otevřený sání a nechat to v DKmoto seřídit na brzdě. To je ale v plánu na buhví kdy. Takhle mi to musí zatím stačit. Snad se mi povede nahrát nějaký video... Origoše

V&H

• Porucha a tlačeníčko domu.

Tak co se mi to přihodilo. Začal se mi připochcávat karburátor tak se vrhnul na to že ho vyndám, vyčistím atd. Při demontáž jsem našel povolenou hadičku přívodu paliva a doufal jsem že je to ten šotek proč mi kape béňo

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.08.2017
    Uskutečněno: 09.08.2017
  • Porucha

V pátek jsem přivalil domu z rachoty a z motoru mi to začlo před vjezdem do garáže vydávat podivný zvuky. :-( V neděli ráno jsem haryka naložil a odvezl motorářovi (Jarouchovi) a ten mi navečír volal že to bude asi lož

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.05.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017
  • Montáž spoileru

12.4.2017 jsem se rozhodnul že si zkusím cvičně něco objednat na motorku z číny. Je to z Wishe spoiler na sportstra. Stál 11 kil a i s poštou za to chtěli 15 stovek. Do 20 kalendářních dní to přišlo. Když jsem to vybalil

Vloženo: 03.05.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017