renocar_unor

Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník rebel19
Vloženo 2.3.2016
Aktualizováno 2.3.2016

Svižný, dobře ovladatelný, na svou třídu pohodlný supersport

Yamaha FZS 1000 Fazer: karbec

První dojmy - Padla mi do ruky. Pohodlný posez, dobrá ovladatelnost, ostré brzdy, dobrý zátah. Chtěl jsem nejprve něco cestovnějšího (fzs1000), ale po projetí, jsem měl jasno, že chci právě tuto.

Motorku bych doporučil pro - Všem kdo si chtějí jak sportovně zajezdit, tak mít možnost občas vycestovat. V této třídě asi nejuniverzálnejší supersport.

Doplňky na motorce - CNC lámací páčky, double buble plexi, laděný výfuk SLK, Momentálně napasovávám nosič kufru s držáky,pro lepší pohodlí spolujezdce. Dál si nechávám dělat na CNC stavitelné řídítka ala convertibar a v budoucnu chci ještě nechat upravit sedlo spolujezdce u bagmasteru.

Motorku jsem koupil od týpka, který ji měl po strýcovi defakto na ní nejezdil, stála delší dobu ve stodole. Byla v origináním stavu, nestočených 40 tisíc km, lehce odřené kapoty na pravé straně a kosmetické vady laku. Rozebral jsem ji, vyměnil altík s regulátorem, provozní náplně,filtry a nalakoval na červenočernou k obrazu svému. Nyní jsem s motorkou maximálně spokojený a už se těším na jaro. Má svižný plynulý zátah, dobré brzdy, podvozek, vstřikování a je to ještě supersport,, na kterém se dá relativně dobře cestovat, aniž by vás po 300 km bolely záda a zápěstí.

RaduzR
RaduzR napsal 25.01.17 v 16:15 10b.

Moc pěkná 10b

rebel19
rebel19 napsal 02.03.16 v 21:32

vacekjirkaa: díky za tip, zapracuju na tom

wsbk
wsbk napsal 02.03.16 v 15:46 10b.

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 02.03.16 v 14:34 10b.

No holka prokoukla o 90%. Ale ještě to chce panceřové hadičky pak 100% Jasných 10b