Babetta 210 (1988)

Vlastník Skunk007
Vloženo 21.2.2016
Aktualizováno 10.6.2018

Jednoduchý závodní stroj který se dá opravit na kolenou u krajnice, teda pokud máte nářadí a díly

Simson S 51 Enduro: Moc drahý na mě a na zaučení stačí moje Babča 210 ;-)
Babetta 207: Moc pomalá a brzo by mě omrzela

První dojmy - Byl jsem nadšen že mám svůj první stroj a začnu se na něm učit části motoru a jak to vše funguje :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro toho který se rád hrabe v motoru ;-)

Doplňky na motorce - Nálepka Play boy , karbec Dell Orto, potah na sedlo

No Babettu mám rád ale je to přece jenom starší stroj, takže ty opravy jako vypálení výfuku a čistění karbecu nebo dokonce vyklepávání koroze z nádrže si opravdu zaslouží ale to je i jeden důvod proč ji mám, samozřejmě jestli si chcete koupit motorku na které budete spíš jezdit, tak doporučuji pořídit nové moto. Tím samozřejmě nechci tvrdit že je Babetta nějak poruchový stroj. Odjezdil jsem na něm spoustu kiláků po poli, a vždycky mě dovezla dom :).
No po roční pauze od ježdění jsem se vrátil ke své Bábě, no vzhledem k tomu že mi toto léto bude už 16, tak jsem se rozhodl udělat řidičský průkaz skupiny A1. No a jak se dalo čekat, Babetta mi přestala stačit, to víte jezdit na plný plyn max 50 není na nějaké delší pojížďky a když jsem po našich polních cestách najel 10-12 km od baráku tak jsem takhle Babče dost zavařil, takže jsem si řekl že když už si budu dělat tu Ajedničku, tak jsem začal koukat po "nové" moto. No o pár řádku výše píšu o tom, že jsem tenkrát uvažoval o Bábě 207 a Símákovi. No Babetta 207 by byl krok zpět, takže v úvahu padl Siflson. Takže jsem zde hodil inzerát a Babetta šla do 2 měsíců z domu, se slzou na tváři jsem ji dal zbohem. No ptal jsem se toho týpka co ji ode mně koupil, co s ní bude dělat, řekl mi že ji dá svému tátovi k narozeninám. Jsem rád že udělá ještě někomu radost a nebudu ji už trápit na poli :). No zde sice končí příběh mé Babušky, ovšem příběh mého ježdění zdaleka nekončí. Na mém profilu se můžete podívat co jsem si místo Babetty koupil, myslím si že budete mile překvapeni :).

calex
calex napsal 14.11.16 v 16:48 8b.

Tak to bude velkej dříč a tahoun...!?!

speroure
speroure napsal 18.03.16 v 19:49 10b.

Taktéž začátky na Bábě :D

Skunk007
Skunk007 napsal 24.02.16 v 17:52

Díky PAVY

PAVY
PAVY napsal 22.02.16 v 01:11 10b.

Pěkná mašinfíra, byla první na které jsem jezdil a na dlouho poslední, takže srdeční záležitost. Takovou si kupují jenom borci