Yamaha XVS 1100 DragStar (2003)

Vlastník MartinHCZE
Vloženo 11.2.2016
Aktualizováno 13.3.2020

Dragstara 1100 jsem si vybral v nějakých 17-ti letech na střední. Po deseti letech jsem si udělal radost a koupil si ho.

Yamaha XVS 650 DragStar: Vybral jsem vyšší kubaturu.

První dojmy - Dlouho jsem vybíral motorku, na které bych nevypadal jako vosa na bonbonu. Když jsem poprvé viděl, teď už svého Dragstara, byl jsem si jist, že tady se bát nemusím. Jako začátečník jsem měl obavy, že tak velká motorka bude těžko ovladatelná, ale po první projížďce jsem se do ní doslova zamiloval. Teď už se jen těším na rozumné počasí, až budu moct vyjet.

Doplňky na motorce - Brašny a opěrka spolujezdce

Dragstara jsem vybral, protože se mi vždy líbil. Chvíli jsem přemýšlel o 650, ale nakonec mi bylo doporučeno ať, díky svým 105 kilogramům a drahé polovičce, která se mnou che jezdit, sáhnu po silnější jedenácti stovce. Po prvním svezením jsem jasně věděl, že tuhle chci a žádnou jinou. Jsem začátečník, ale hned mě příjemně překvapily brzdy, které dokáží i téměř tři sta kilo těžkou motorku poměrně rychle zastavit.
Jakmile se trochu zlepší počasí vyrazím na delší projížďku a doplním další informace.

duelak
duelak napsal 26.08.16 v 07:54 10b.

Pěknej. Drakouš je prostě ta nejpovedenější motorka.

jarka49
jarka49 napsal 23.07.16 v 09:01 10b.

supr, taky si nstěžuji prostě dragstar už je pomalu legenda tak hodně krásnejch km

žižala.
žižala. napsal 12.02.16 v 10:07 10b.

Supr stroj.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.02.16 v 18:34 10b.

Supr Dragouš gratulejšn

Freeman
Freeman napsal 11.02.16 v 14:29 10b.

Pekny Drag "sousede"
Dobre jsi si vybral a ze jsi sel do vyssi kubatury je jeste lepsi. Kdyby jsi jezdil sam jeste by to slo, ale se zenou a pripadne plnou polni by uz 650ce dochazel dech.
Tak preji spoustu super zazitku v sedle, vzdy se stastnym navratem domu