Honda VT 1100 Shadow (1992)

Vlastník Mordul1
Vloženo 8.2.2016
Aktualizováno 8.2.2016

krásná a úžasná motorka, naprosto spolehlivá, úsporná, moc pohodlná, super zvuk, skvělá akcelerace, kardan

Motorka koupena od FIRMA:Miloš Pospíšil (Kutná Hora) - obrovský výběr motorek,fotky na webu dokonalé, člověk se musí připravit na kosmetické vady, vstřícný přístup obchodníka,zařídí rychle české doklady

Kawasaki VN 1500: Shadowka je prostě boží :-)

První dojmy - když jsem na ni sedl, splnil se mi sen z dětství. Zvuk naprostý úžasný, zkusil jsem se projet v bazaru ale to je slabota, následná cesta domů to byl balzám na duši, moc pohodlná motorka se silným motorem a skvělou akcelerací. Připadal jsem si, jako bych letěl ve vrtulníku, ten zvuk je boží, boží boží :-)

Motorku bych doporučil pro - měřím 187 a motorka mi byla akorát,vzhledem k tomu že sedlo je poměrně nízko uřídila ji i moje přítelkyně která má 166 cm a hodně se jí to líbilo :-)

motorka se mi líbila od dětství, je to krásná klasika
najel jsem na ni 13tis. kilometrů za dva roky, naprosto bez poruchy - jen výměna oleje, filtrů, svíček, chladící kapaliny a ostatních náplní
jezdí se na ní skvěle, je pohodlná, motor má sice jen 47kW, ale naprosto úžasný odpich díky velké kubatuře, motor je bezporuchový, úsporný (spotřeba do 5litrů), startovala za každých podmínek, v zimě v minusových teplotách stačilo jen nahodit baterku, plný sytič a většinou naskočila hned na první pokus, max. na druhý
kardan je úžasný pohon, jen občas vyžaduje podřadit při potřebě náhlého zrychlení.
brzdy jsou bohužel nejslabší článek tak skvělé motorky, u plně naložené motorky při dvou cestujících je potřeba počítat s velmi dlouhou brzdnou dráhou, jeden kotouč je opravdu málo
co se týká servisu, nebo cen dílů nevím, nic nebylo potřeba opravovat, jen jsem jezdil a občas ji překontroloval

motorka je fajn na cestování, jen ve dvou a plné náloži už není tak živá jak by bylo třeba, sedadlo řidiče je moc pohodlné, vzadu už to taková paráda není...prý

zdehel
zdehel napsal 19.08.16 v 20:28

Ahoj,moc pěkná holka.Manžel ji má taky a ač měřím 158 cm,tak ji ukočíruji taky.Jakmile se rozjede,tak ta váha jakoby se ztrácí,do zatáček se vodí krásně.Jinak já mám Introše 600.Tak přejeme co nejvíc km bez nehod a oprav.Je spolehlivá!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 15.02.16 v 22:14 10b.

Parádní Shadowka gratulejšn

dědoušek
dědoušek napsal 15.02.16 v 09:13 10b.

Skvělá. Hodně štěstí.

fanek007
fanek007 napsal 10.02.16 v 17:11 10b.

pěknej kousek, ať Ti slouží

Klose
Klose napsal 10.02.16 v 15:58 10b.

Taak, HONDA JE HONDA..