BMW K 1300 S (2009)

Vlastník Fullgas1
Vloženo 4.2.2016
Aktualizováno 21.5.2017

Vloženo: 25.10.2016, Uskutečněno: 11.06.2016, Zhlédnuto: 12x

V sobotu 11.júna 2016 sa na Piešťanskom Kúpeľnom ostrove konala výstava veteránov s jednou veľkou legendou a tou bol G. Agostini. Pri tejto príležitosti sa mi podpísal na motorku. Mal tam byť aj podpis pána Baláža, ale ako sa mi potvrdilo, pán Baláž je ešte väčšia "stár" ako Giacomo a preto mi jeho podpis chýba. Vraj si mám počkať . Samozrejme Petrovi patrí vďaka za obetavú organizáciu a chuť dotiahnuť sem legendu, ale čo sa týka vystupovania . Tak isto ako príprava podpisovej akcie, kde sa nahrnulo kopa ľudí okolo plastového stolu a Baláž tam vykrikoval že nech sa netlačia. Pritom stačilo trošku snahy a spraviť tam taký chodníček aby sa okolo prechádzalo po jednom, nie z každej strany tlačenica. To bolo dosť nepríjemné. Ale podpis mám aj v knihe svet veľkých cien .

• Slovakiaring - test Kawa ZX-10R

Konečne sme sa s kamarátom stretli na okruhu a mal som možnosť pojazdiť na jeho novučičkej a slušne vykunenej mašine. Jedná sa o Kawasaki ZX-10R rv 2017. Cez zimu prebehla prestavba a ladenie motorky. Prvú rundu som šiel

Vloženo: 11.06.2018
    Uskutečněno: 08.06.2018
  • Servis

Prebehla náročná výmena oleja v kardane, už som ho menil, tak som vedel ako na to, ale zas bolo oleja viac na zemi, ako tam kde mal byť. Ale nakoniec som to zvládol a ďalšia výmena už bude v pohode - dúfam. Vymenil som

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.03.2018
    Uskutečněno: 08.03.2018
  • Oprava + servis

Pri poslednom výjazde sa prejavila častá závada týchto Baworov a to je nepravidelný voľnobeh spojený so zastavením motora kedykoľvek ho to napadne. Motorku som začal rozoberať v dobrej viere že pomôže nejaké to vyčis

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.11.2017