Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník kamil001
Vloženo 31.1.2016
Aktualizováno 21.4.2016

Překrásný stroj který nepatří do železa, každému majiteli určitě udělá mnoho parády a když mu dá co potřebuje tak ho nikde nenechá.

Kawasaki ZZR 1400: Pro mě prozatím vysoká cena.
Honda VFR 800: Vzhled by ušel ale myslím že by mě chyběli koníci.

První dojmy - První dojmy byli smíšené protože jsem motocykl zakoupil v lednu a i když svítilo sluníčko tak sem pěkně omrzal, ale když se zaměřím na pocity z motorky tak je to neskutečný pocit když vím že pode mnou je stroj, který když bude chtít tak mě vykouzlí úsměv na tváři, nebo mi dá pořádně přes prsty. Ale první pocit byl zjevný už na mém obličeji. Úsměv od ucha k uchu. ;-)

Motorku bych doporučil pro - Motocykl bych doporučil každému kdo chce cestovat dál než do práce a má už něco za sebou. Motorka je poslušná podle toho jak jezdci funguje mozek. Motorka je docela těžká takže to nebude asi pro nějaké slečny.

Doplňky na motorce - Kufr, kouřové plexi, Výfuky Mivv

Nad touto motorkou jsem se rozplýval už ve věku kdy jsem mohl mít pod sebou maximálně tak Simsona, ale věděl jsem že si tento sen jednou splním. Na motorce mám zatím najeto 1,7 km takže o nějaké recenzi zatím není řeč. Až něco najedu určitě se tu rozepíšu, snad na to bude čas. :D Každopádně motocykl se mnou bude cestovat po Evropě, uvidíme kolik spolu natočíme Km, vše záleží na časových schopnostech. Ale věřím že to budou samé krásné zážitky a motka mě všude podrží.

Foto zatím jen z převozu, další budou až se počasí umoudří.

Sison
Sison napsal 06.02.16 v 18:07 10b.

Krásná Honda.Kus poctivého železa,které bude ještě hodně dlouho sloužit.Naprosto skvělý motor.,co zvládne pořádnou porci kilometru.At slouži a hlavně kolama dolu.10b

kamil001
kamil001 napsal 02.02.16 v 17:18

Díkes za komenty

Jarky
Jarky napsal 02.02.16 v 12:30 10b.

moc pěknej Black 10b hodně km bez problémů

Adon
Adon napsal 02.02.16 v 00:26 10b.

Slušná barevná kombinace, Black je dost pohodlnej bude se ti cestovat dobře

wsbk
wsbk napsal 31.01.16 v 23:47 10b.