Yamaha TDM 850 (1998)

Vloženo 31.1.2016
Aktualizováno 31.1.2016

Na stáří 17 let stav jako nova nikdo neveril ze uz je to tak starej stroj

Cagiva Navigator 1000: Nedostupnost a vysoké ceny dílů. Jinak parada
Suzuki GSX 750 E: Vsecko mit nemuzu :)
Kawasaki Versys 650: Vyssi cena horsi stav kusu co byl za podobne love jak tdmko

První dojmy - Predchozi stroj byl VStrom 650 DL 2008 kupovana fungl nova v Palmetto Miami. Tak asi tusite ze Tdmko mi prislo takove predpotopni, ale to jen diky absenci dnes bězných Technologii ktere ani nepotrebujete

Motorku bych doporučil pro - Od 180 cm a vyse mensi clovek uz muze mit problem dosahnout na zem

Doplňky na motorce - Kufr tu je ale ma desne zamikani a moje Xl hlava se tam skoro nevejde

120 kg 191cm. Neni moc stroju na ktere se vejdu v pohodli ktere vyzaduju.. Dostupnost a ceny dilu sou oukej coz je take fajn. Podle vseho jsem 4 majitel celkove a v cesku sem 3. Kdyz jsemji na netu vydel rikal sem si zkusim to volam debatuju a na druhy den ve 4 rano sedam na vlak a ficim z Havirova pres Pardubice a Hradec do Jicina za Runcajsem kde kdyz vidim prodavajiciho je mi uz jasne proc ji prodava, teda to nikdy nevite ale duvod by to byl. Protoze pri vysce 165 cm potreboval zebrik aby na ni vylezl.. Podle jeho slov jima neco pres rok najel 700 km a koupil nove pneu.. Jelikoz nejsem mechanic proste sem na ni mrknul udelal dve kolecka na parkovisti zaplatil pojistil prepsal a behem hodiny a pul uz sem ficel 350 km zpet do Havru pekne vrchem pres hory a doly vesnicky atd... Po dvou letech bez motky me pekne bolela rit ale co je treba se zocelovat v kazdem veku.. Ted mam najeto asi 3500 km a kuchnul sem spojku a zjistil ze tam nekdo dal pruziny z modelu 99 a vys a ty jsou o 5mm kratsi coz znamena ze jsem kupoval lamely zbytecne pac ty co tam jsou, jsou jak nove takze perka vymenil a spojka uz konecne jde stelovat a nebere az na konci. A no ted este vymenit napinak rozvodu a retez coz bude vetsi sranda.

Jinak spotreba dalka 5.2 mesto 5.5 litranku coz jde. Chybi mi 6 rychlost na stromku byla a kolikrat zapomenu pustit benzin kohoutem takze pak chcipnu :) a stvou me zrcatka bo v nich vidim jen svoje ramena takze treba prodlouzit nebo ohnout :)

Je to hlavne cestak ale uz sem ficel i po lese a polich i na dne prehrady sem se projizdel v klidu a pohode

Vykon je podle me ok ale znate to cim vic koniku tim lepe. Jinak olej nezere coz je divne u Tdmka vsichni pisou ze zere, muj zatim ne.

Zub47
Zub47 napsal 13.01.19 v 08:28 10b.

V té černo zlaté vypadá supr

peugeot22
peugeot22 napsal 17.12.16 v 15:03 10b.

Krásná motorka ,přeji hodně ujetých km.bez poruch a nehod. Jasných 10

kendy1
kendy1 napsal 07.02.16 v 21:02

V krásném stavu,vítej mezi Tdm fandy.Hodně spokojených kilometrů.

kendy1
kendy1 napsal 07.02.16 v 20:56 10b.

V krásném stavu,vítej mezi Tdm fandy.Hodně spokojených kilometrů.

Welis
Welis napsal 07.02.16 v 16:20 10b.