Honda @125 (2005)

Vlastník Niki-Lilith
Vloženo 27.1.2016
Aktualizováno 27.1.2016

Malá, lehce ovladatelná a lehká...moje Šmudla :D

První dojmy - Tak je to moje první motorka, ale zatím si ji chválím. Dosáhnu na zem, což je zázrak. Je celkem tichá a snadno ovladatelná. Myslím že pro lidi jako jsem já se hodí - mezi 125ma jedna z lepších. Rychlejší tím jak lehká je.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a ty co nemají peníze nazbyt, ušetří za benzín dost. A pro menší lidi jako jsem já :D

Doplňky na motorce - zatím jenom padací rámy, vím proč :D

Tak najeto mám celkem málo, ale brzdy si myslím super. Ani ne moc citlivé ale ani málo, akorát. Když na ní dokáže jet tele jako já tak ovladatelnost super :D
Spolujezdce jsem za sebou měla párkrát a v pohodě. Tím že je sedadlo výš vyhovuje. Ať se spolujezdcem nebo bez, není to moc rozdíl. Zatím nemám kufr, ale pod zadním sedadlem úložný prostor mi zatím stačí. Spotřeba je podle mě luxus, moc nežere, takže i pro studenta jako jsem já pohoda.
Cesty zatím nijak extra dlouhé za sebou nemám, ale po nějaké době je lepší přestávka, sedadlo je tvrdší ale tak klasika u supersportů.

Míra
Míra napsal 30.01.16 v 09:41 10b.

Honda je super.Dobrá volba,ať hezky a dlouho slouží.

Twister1
Twister1 napsal 28.01.16 v 19:30

Do začátku je malá CBRka suprová, přeji mnoho pohodových kilometrů

M0T0
M0T0 napsal 28.01.16 v 19:29

Dobrá voľba...

M0T0
M0T0 napsal 28.01.16 v 19:28

Dobrá voľba...

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 28.01.16 v 12:11 10b.

Na začátek paráda.Synek po ní taky toužil ale nnakonec si vybral YZF 125 R protože vypadá větší.Jsou to dobrý motorky budeš spokojenná.