KTM EXC 450 (2015)

Vlastník Scorpion27
Vloženo 24.1.2016
Aktualizováno 24.1.2016

Motorka se super výkonem krásně ovladatelná..

Motorka koupena od FIRMA:Zdeněk Netolický - AMD (Svitavy)

KTM EXC 300: Nechtělo se mi mixovat benzín a jezdit s pet lahví na zádech na vyjíždku. Líbí se mi pruběh motoru u 4 taktu.
KTM EXC 350 F: Chtěl jsem silnou motorku, měl jsem Wr 250 f otevřenou na plny výkon,u 350 f jsem myslel jestli nebudou vykonově podobné.

První dojmy - Parádní výkon motoru, síla v celém spektru otáček.Padne do ruky okamžitě.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro pokročilé jezdce nebo i pro jezdce méňe zkušené kteří se ale na ni budou jen vozit a nebudou vyhledávat extrémy.

Chtěl jsem motorku lehkou a z pořádným výkonem.Motorka se super ovládá, perfektní brzdy i podvozek.Ani váhově mi nepřijde těžká.Ve dlouhých výjezdech má pořád síly dost letím nahoru jak superman. Dobře se sní jezdi po zadním luxus..!!! První vyjíždku jsem se trochu trápil, přece jenom oproti wr 250 f jede tak jednou tolik a to jsem měl wr přetryskované a otevřené na plno. Váhově je na tom motorka podobně akorát je sedlo trochu výš. Musím si dávat pozor co dělá moje zápěsti protože takové unavené nechťené vrknutí dokáže pěkně trestat..První 2 vyjíždky jsem mel ruce vytahané jak opice, doma jsem nemohl ani ukrojit knedlík..

Barney
Barney napsal 18.02.16 v 18:31 10b.

KTM ve válečných Slovenských barvách, parádička