Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník JiriFialaCZ
Vloženo 19.1.2016
Aktualizováno 19.1.2016

Po simsonu jsem chtěl něco spolehlivého a tak akorát na rozježdění ... YBR 125 bylo to pravé ořechové ;) :)

První dojmy - První dojmy... proti simsonu to bylo jako lahoda krásný tichý chod motoru, šla za plynem jak měla prostě nádhera :)

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky a všechny kdo chtějí začít jezdit je to supr mašina :) nedal bych na ní dopustit !!

Doplňky na motorce - Kufr GIVI

Motorku jsem jel pořidít do Poděbrad bylo to v lednu myslím ... nebyl sníh ale zima byla pořádná. Když jsem jí zahlédl okamžitě jsem se zamiloval jako 16-letý kluk jsem si říkal že je to pecka. Byla skoro jako nová lak bez škrábanců motor jako nový. Když jsem ji nastartoval tak chytla krásně byl to ještě poslední model do kterého se dávaly karburátory takže na sytič. Nechal jsem chvilku zahřát a jel se projet. Jela nádherně motor měl výkon kompresy takže po ubrání plynu motorka plynule a znatelně brzdila motorem bez jakékoliv vůle brzdy všechno bylo podle mého gusta. Dal jsem za ní 30 000 kč a vezl jsem si ji domů. Projela semnou spoustu kilometrů NIKDY mě nenechala nejspolehlivější motorka co jsem měl. Spotřeba snad nic :D i když se točila kolem 2 litrů vzal jsem plnou a jezdil na to snad rok :D k motorce byl zánovní kufr GIVI takže na cestování pecka. Ve městě obratná prostě výborná. Jedina absence byla rychlost a to bylo max. 90-100 km/h spíše 90. maximální rychlost jsem z ní vymáčkl 115 km/h z kopce a už jsem mel smrt ve vočích :D. Z mnoha 125 ccm měla menší počet kW jen 7,6 takže výkonově ztrácela ,ale všechno ostatní dohnala ve spolehlivosti,bezúdržbovosti,spotřebě a pohodlý neskutečně pohodlná motorka :) Motorku jsem prodal s težkým srdcem a nikdy nezapomenu výborná mašina !! :)