Honda XRV 750 Africa Twin (1997)

Vlastník tomasheq
Vloženo 20.12.2015
Aktualizováno 21.2.2016

Vysoká, pohodlná, dvouválcová, tak akorát okapotovaná, zvuk Leo Vince super, paráda pohled na přístrojovku. Průchodnost terénem-po brázdění silnicemi na PanEuropeanu proste fantazie!

Motorka koupena od MartinCraggy (Tábor) - Po telefonu moto bez problému, pak uvidíte ulomený ovladač vyhřívaných gripů, elektriku napadenou kutilem(předchozí majitel, každopádně zmínit se předem by bylo fajn),jen lehce brzdící zadní brzdu, vymontovaný termostat, o kterém se nikdo nezmínil...když se s někým domluvíte, že chcete vidět studený start, tak nečekáte po příjezdu ke garáži vrčící motorku...Příště víc info zájemcům a je to ok :-)

Yamaha XTZ 750 SuperTenere: nelíbí se mi tvary a má údajně vyšší spotřebu a přecházím od Hondy, takže přednost Hondě...

První dojmy - Oproti PanEuropeanovi nezvyk, co se týče zatáčení-na jednu stranu větší rejd, na druhou stranu terénní gumy, takže se mám co učit. Co je super? Přejedu obrubák a nemíní mi to vyrazit duši z těla!

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo chce pohodlí a plánuje výlety i mimo cestu. Kdybych nemířil mimo zpeněné cesty, zůstal bych stoprocentně u PanEuropeana..

Doplňky na motorce - vyhřívané hefty-Saito I:už nikdy víc. Mám ji na druhém stroji a ani jednou prostě nedostačuje výhřevnost v nízkých teplotách, zlaté digitální Oxford! Úprava:v terénu to ještě jde, na silnici pod 5 Celsia ale už ne..

Africu jsem si vybral, protože PanEuropean byl poněkud těžký a neohrabaný na nezpevněných cestách a nedejbože na rozbahněném povrchu, kam mě holt cesty kolikrát zavedly...

V zatáčkách nervözní, v terénu naopak paráda...Když se dozvíte, jak na tom v terénu správně stát, tak jde najednou vše! Samozřejmě, že tohle píšu po prvních pár měsících(=2,5), ale fakt je to supr. )

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.07.17 v 00:35 10b.

3neczak
3neczak napsal 07.02.16 v 00:22 10b.

Moje krevní skupina, samozřejmě 10 bodů a ať slouží.

rostislavhorky
rostislavhorky napsal 21.12.15 v 23:31 10b.

Super stroj , doufám že ti splní tvoje představy. Jasných 10b . PS škoda PanaEuropana

tomasheq
tomasheq napsal 21.12.15 v 22:08

No, zatim v tyhle zime to tak bude

David_P
David_P napsal 21.12.15 v 21:11

Pěkná, to už tě na normální silnici asi neuvidíme, leda jak ji křížíš z lesa do lesa.