Yamaha YZF-R1 (1999)

Vlastník Honajs
Vloženo 18.12.2015
Aktualizováno 25.12.2015

Postarší zbraň se slušným výkonem

Kawasaki ZX-6R Ninja: důvod neuveden

První dojmy - Po Kawasaki ZR7 neskutečný skok. Koupil jsem ji už před 4 roky a funguje pořád skvěle. Kawa mi po roce služby přišla slabá, tak jsem vybíral mezi japonskými supersporty. Po prohlížení spousty modelů jsem vybral tuhle a myslím, že její výkon už mi postačí až do konce její životnosti. :-)

Vybral jsem si ji kvůli poměru výkon-cena.
Jízdní vlastnosti jsou super, 150 koní je akorát. Brzdy, po výměně hadic za pancéřovky, fungují perfektně. Ještě se mi nestalo, že by začaly vadnout. A to jezdím občas docela kudlu. Pro spolujezdce sice moc pohodlná není. Ale já stejně většinou jezdím sám. S babou je to dvojitá starost, poloviční radost.
Za celou dobu se mi nevyskytly žádné problémy. Jediné, co jsem musel řešit bylo prasklé táhlo přívěry výfuku(EXUP). To jsem si opravil sám přeletováním koncovky.
Takže veškerý servis spočívá v pravidelné údržbě.
Teď jsem se pustil do přestavby na street. Sice už to nebude na ježdění maximálkou, ale zase bude lépe ovladatelná díky širším řídítkům.
Za mě spokojenost. A myslím, že kdyby mě z jakéhokoliv důvodu opustila, koupím znova ten samý model. Novější typy už byly se vstřikováním a mně víc vyhovuje karbec.

Pavik
Pavik napsal 20.02.16 v 21:35 10b.

Moc paráda

Decathlon
Decathlon napsal 18.12.15 v 16:22 10b.