Yamaha TT 600 R (1998)

Vlastník Hopkins
Vloženo 18.12.2015
Aktualizováno 12.5.2016

Už delší dobu jsem chtěl druhou motorku - Enduro. Konečně jsem to uskutečnil, ale nemám čas na něm jezdit - to je naschvál.

Honda XR 250R: důvod neuveden
Suzuki DR 350: důvod neuveden
Honda XR 600: důvod neuveden

První dojmy - Enduro! Enduro! Hurá!!! Po 15 letech konečně mám zase na čem jezdit v terénu a je to pecka. Člověk ale zjistí, že není kde jezdit, až když si tu motorku koupí. Teď pořád vymýšlím kam vůbec jet.

Startování - Přesně jak říkal majitel, třikrát šlápnout s vypnutým chcípákem a pak jednou se zapnutým - tadá! Spolehlívé TT-R v dobrém technickém stavu, slušný kup, zatím bez problémů.

Hopkins
Hopkins napsal 18.12.15 v 15:36

Hnedle vedle Prahy - Zdiměřice ( Jesenice u Prahy), ale aktuálně jsem si ji odvezl na Mělník k bratrovi. Větší problém je čas než kde jezdit. Kdybych mohl den jezdit, určitě bych se pěkně projel cestou necestou.

Driver-toys
Driver-toys napsal 18.12.15 v 14:29

Draku kde bydlíš že nemáš kde jezdit ?? Tahle motorka si udělá cestu snad všude a lítal bych na ní po lesích, loukách, polích, cestách necestách... Až se jí budeš zbavovat, tak dej vědět !

Milan1963
Milan1963 napsal 18.12.15 v 12:16 10b.

Do terénu naprostá paráda !!

Hopkins
Hopkins napsal 18.12.15 v 10:59

Přesně ty Milovice mi poradil kolega co jezdí enduro. Uvidím příští rok, ale víc než prostor mě trápí čas. Jestli to bude jako letos, tak půjde pryč :(

Franta.
Franta. napsal 18.12.15 v 10:49 10b.

Tohle byla moje prvni motorka - v 19ti jsem za ni dal uspory 85 tisic. Kickstarter byl hroznej, rozbila se, nemel jsem na ni ridicak (25 kW), prerazeny cislo motoru... To me z motorek vylecilo na 6 let :) I kdyz drifty v bahne a vyjezdy do krpalu byly fajn.

A je to presne jak pises, neni kde jezdit. Maximalne placek nekde v okoli, ale to cloveka prestane za chvili bavit. Ale zkus se jet podivat do Milovic, tam je velkej byvalej vojenskej prostor.