Yamaha FZ6 N (2004)

Vlastník Frenký_flákač
Vloženo 11.12.2015
Aktualizováno 18.12.2015

Miláček, nedám na ni dopustit, zatím nikdy nesklamala.

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Imrich - Aleš Moto (Moravská - Naprostá spokojenost s Alešem. Super přístup a ochota. Nechal vše dukladně prohlednout a projet. Poradil a na všechny dotazy odpověděl, co si nebyl jistý okamžitě dohledal.

Suzuki SV 650 RR: Nenašel jsem vyhodnou koupi
Kawasaki ER 6F: Dvouválec mě neoslovil

První dojmy - Okamžitě po nasednutí jsem věděl, že spolu chvíli vydržíme. Nejdřív jsem myslel, že mi budemalá, ale nechal jsem se příjemě překvapit. Nadchla mě už jen od pohledu, ale po nasednutí mě naprosto uchvátila.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, co už na něčem slabším jeli např přechod ze 125ky super. Také doporučuju lidem vyššího vzrůstu a chtějí naháče

Doplňky na motorce - Přidané plexi

Chtěl jsem vždy naháče. Bohužel kvůli mé výšce jsem si nemohl zrovna moc vybírat. Kamarád mi poradil Fazera. Jak jsem jej prvně viděl na fotce, věděl jsem, že jednou bude můj.
Při první jízdě jsem byl nadšen výkonem. Předtím jsem na takové motorce ani neseděl, takže se to dá očekávat.
Něco jsem najezdil a nemohl jsem si stěžovat. Ovladatelnost super, nízká hmotnost, pohodlnost posazu pro dvoumetrového chlapa k mému překvapení taky super. Dá se skvěle klopit a ani náhlá zatáčka tedy není problém. Zrychlení se mi také zamlouvalo.

Časem jsem ale objevil nějaké drobné chybky.
Při rozjezdu je potřeba hodně vytočit motor, aby šel cítit výkon. Stejně jako při předjíždění, potřeba dost podřadit. Ale u čtyřválce jsem nemohl ani nic jiné očekávat.
Také když někoho vezu, není mé pohodlí takové jaké bych si představoval.
Nejvíc mi ale vadí, když jedu rychle, vítr si semnou dělá co chce, a to i kdyz se schovám za přídavné plexi.
Všechny zápory ale jsou takové, že jsem s nima mohl počítat. Ale všechny zápory dělají tuhle motorku úžasnou. Když ji budu někdy měnit, určitě né kvúli těmto slaboučkým nedostatkům, které by šlo i nějak dořešit.
Pod sedadlem je sice prostor na lekarničku a povinnou vybavu, ale na víc ani rana.
Spotřeba na dlouhé cesty rychlostí max 130km/h byla do 5.5 litrů.
Je to miláček a i když jsou i lepší motorky, tahle má vždy místo v mém srdíčku.

Kakina
Kakina napsal 16.12.15 v 08:50 10b.

perfektní mašina

palo733
palo733 napsal 15.12.15 v 19:20 10b.

Decathlon
Decathlon napsal 11.12.15 v 16:48 10b.