Moto Guzzi Nevada 750 (2003)

Vlastník vikmoto.cz
Vloženo 9.12.2015
Aktualizováno 9.12.2015

Moje první motorka, láska na první pohled

První dojmy - Byla moje úplně první, takže o "padnutí do ruky" s nulovými zkušenostmi nemohla být řeč. Ale při první jízdě jsme spolu najely 180km bez řidičáku s partou kamarádů. Zážitek to byl veliký, ujistil mě v lásce k dvoukolovým strojům a nadšení z jízdy, upevnil úsměv na tváři, schovaný pod helmou.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně pro holku. Chlap vyššího vzrůstu na ní vypadá jako skrček.

Moje první. Vybírala jsem ji jen jako "blondýna"...prostě se mi líbí, protože je krásná. Před koupí ji projel manžel, já jsem na ní už jen odjela. A i přes ten hloupý začátek musím zhodnotit, že jsem si vybrala dobře. Je úžasná. Má srdce, duši a svou vlastní hlavu, přesně jako já. Najely jsme spolu něco přes 10.000km. Není to závodník, ale když je potřeba schovává se v ní dost síly na "rychlý únik". Líbí se jí na okreskách, ale to bude spíš tím, že se tam líbí mě. Dálnice mě nelákají, tak jí tam nepouštím, nudila by se. Letos odjela dovolenou se 3 dalšími endury a nedá se říct, že by zaostávala ani na silnicích nižších tříd i na štěrkových kotárech endurům stačila bez zadýchání. A i když koukám ještě po enduru, tak tahle kámoška mi v garáži zůstane už napořád.

Michal.72
Michal.72 napsal 06.03.17 v 21:26 10b.

SUPER

ot810
ot810 napsal 16.12.15 v 18:09 10b.

Já mám chlapskou MG california 1100 eva musím potvrdit že bych jinou už nechtěl.

dzarmil
dzarmil napsal 13.12.15 v 14:09 10b.

Italská "GUZZI" při prvním svezení uchvátí asi každýho .Přeju radost a požitek z jízdy .

kuzmič
kuzmič napsal 11.12.15 v 10:30 10b.

Krásná Moto guzzi

Milan1963
Milan1963 napsal 10.12.15 v 12:05 10b.

Krasavice, Nevadu považuju za asi nejhezčí z MG.