Kawasaki W 800 (2012)

Vlastník Losturkos
Vloženo 7.12.2015
Aktualizováno 7.12.2015

Prostě klasika ! ..tady není co dodat ..

První dojmy - ..no já s tím neměl nikdy moc zkušenosti .. tak to bylo docela fajn. Ten motor jako by vám houpal hodinkama před očima a chtěl vás oblbnout. On to umí a nekecá ..:-)

Motorku bych doporučil pro - Když prostě nějak dlouhodobě cítíte nějakou tu vnitřní nespokojenost a vaše sebevědomí někde utrpělo nehezkou ránu .. (konec konců, jsme všichni cíťové a romantici) TAK tohle JE FAKT ONO !!! .. pokud ale nejste totální masochisti a zvrhlíci, tak zapomeňte na cestování. To je středověk.

Doplňky na motorce - ..ono už je to tak nějak hotové. Kluci japonský to dotáhli téměř k dokonalosti.
Vyměnil jsem jen sériové sedlo, které mi drtilo koule až do bezvědomí a instaloval zrcátka do rukojetí. Vypadají lépe a hlavně v nich bylo něco vidět.

Já ani nevím, jestli na to mělo vliv těch mraky reklam s neholejema týpkama, to stojej opodál nějakýho kafíčka a kouřej žvárko .. konec konců tohle dělám běžně .. Možná na to měl vliv návrat z jižní Ameriky, kdy jsem byl plnej dojmů a emocí a měl jsem zase chuť zapnout ke krku tu starou koženici, odcvrnknout vajgla, natočit něco pěkně bublavýho a zmizet se západem slunce.. Musím říct, že tohle bylo fakt vono !!!

Tohle prostě vyrobili za účelem dělat parádu a potěšení. A ono se jim to povedlo. Ta koncepce motoru je parádní, jedinečná a nesmrtelná ..viz starý angláni z 60 let ..
Díky tomu se to chová retro, ale taky to jede. Má to parádní a zároveň originální zvuk a vůbec vás to nikam nenutí. Prostě tam nakopete kvalty a ono to nějak dopadne .. ale vždy dobře. Díky širokým řidítkům se fajn drží a dělá to vše, co to dělat má.
Především ale parádu!
Faktem také je, že když jsem prozřel z vyvrcholení, pár věcí jsem jí musel vytknout ..
Na sériovém sedle, jsem se neuvěřitelně tlačil koulema na nádrž. Bylo to jako ve středověku .. Naštěstí jsem to koupil s domácí výrobou jedno-sedla, tak to šlo ..
Potom brzdy .. vzhledem k tomu, že tahle paráda byla fakt poctivej kus železa (což je fajn) tak měla asi 280 kg a na to jeden kotouč moc nestačil .. Ale OK. Člověk s tím nezávodí ..
Mytí: Jsem puntičkář a tady občas prší ..
Každé dokonalé mytí tohoto skvostu vám sebere spoustu drahoceného času vašeho života.
Pak už mě ale taky začalo trošku štvát, že v zatáčkách to bylo jako když ukecávám křižník Potěmkin, naloženej až po okraj .. Kor, když člověk vyrazil někam do hor.

Nakonec už prostě jenom stojíte před rozhodnutím: Být James Bond, kterýmu všichni na semaforu dávaj palec nahoru a holky mají jasno, s kým se svezou,
nebo se už kurňa chcete fakt povozit a nedokazovat si nic ohledně vašeho já .. a místo mytí si dát pivko s kámošema ..?!

mira592
mira592 napsal 19.03.18 v 10:13 10b.

Taliján
Taliján napsal 14.12.15 v 20:38 10b.

Velka parada. Takovou klasiku si taky dokazu predstavit v garazi a v zime v obyvaku.

vsetecka13
vsetecka13 napsal 14.12.15 v 18:35 10b.

Fajn čtení kámo. Sice sis na ní povozil zadek jen jednu sezónu... Je to holt stroj pro frajeršutysty. Jsem zvědavej jestli ji ještě někdy potkáme...

NEIP
NEIP napsal 14.12.15 v 17:24 10b.

Takže tak trochu styl scrambler JoJo,líbí se mi moc.Tyhle retrokrásky jdou zase na světlo.To je dobře.Je to pecka.Tak ti přejí šťastné kilometry a jenom radost z motorky.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 14.12.15 v 09:47

Suprově napsané cítím že je to od srdce...MOTORKA je to skvělá tak to má správně vypadat.Dojedeš všude a neurazíš nikde. 10b.