Triumph Scrambler (2015)

Vlastník namestek21
Vloženo 7.12.2015
Aktualizováno 7.12.2015

Přesně to co jsem chtěl, co jsem po několika přečtených recenzích očekával a to co bylo po několika ujetých kilometrech potvrzeno.

Motorka koupena od hmf Motorräder GmbH

BMW F 800 GS Adventure: trochu jiná cenová relace
Ducati Scrambler: není to ta pravá klasika

První dojmy - Bez možnosti si Scramblera vyzkoušet ( nebudu popisovat přístup oficiálního dealera pro ČR ), drobných peripetiích při přihlášení jsem mohl za pěkného počasí vyzkoušet nového miláčka. První dojmy- prostě paráda. Hned od začátku spokojenost, časem pravděpodobně trochu poladím zvuk a pořídím pár doplňků.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, kteří vědí co chtějí, obejdou se bez " elektroniky ", pro srdcaře a milovníky klasiky.

Doplňky na motorce - Zatím žádné vše originál, časem budu určitě řešit zvuk,

Po několika letech strávených s mou trošku obstarožní Husqvarnou TE 350, jetou převážně na krosové trati, polních a lesních cestách jsem zatoužil vrátit se na silnici a užívat si výlety kolem komína a možná vyrazit i trochu dál, na něčem co má charakter a duši. Delší dobu jsem pokukoval po něčem, co by splnilo moje představy a zároveň abych trochu šetřil rodinu (těch finančně náročnějších koníčků mám prý už dost , nakonec padla volba na Scramblera a po několika málo ujetých kilometrech musím říci, že realita zatím překonává moje očekávání.

Po zaručených zprávách o chytajících se změnách výroby u Triumphů jsem se rozhodl, že je nejvyšší čas koupit ještě tuto klasiku a nečekat na to nové (v říjnu ještě vlastně nikdo nevěděl co vlastně čekat) co přijde a pořídit vyzkoušené. Scramblera jsem kupoval v Německu od oficiálního dealera a měl najeto ca. 1.000 km převážně ve městě. Na relevantní hodnocení je zatím brzy, najeto jen několik desítek kilometrů, ale už teď vím, že moje rozhodnutí nebylo šlápnutí vedle.

namestek21
namestek21 napsal 11.02.16 v 11:21

Díky všem za pěkné komenty

T601
T601 napsal 29.12.15 v 15:46 10b.

Vidím, že to máš v hlavě srovnaný ... takže jsi logicky nemohl skončint u ničeho jinýho než u Scrama I když holátko, má to za 10. Gratuluju a ať ti dělá tolik radosti jako mně.
Jen s tou elektronikou nebuď moc optimista - máš toho nejhoršího Scrama co udělali (stříkačka, digi budíky, otáčkoměr, pumpa v nádrži, "emisní" systém)... jo do r. 2008 to bylo o něčem jiným! Ale bohužel, bude ještě hůř

lonza
lonza napsal 14.12.15 v 13:48

Dobrá volba,teď už jen jaro a ...

technick
technick napsal 11.12.15 v 21:09 10b.

10b A to ještě skoro pro souseda. Kdyby jsi objednával někde výfuk, nebo nějaký doplňky, můžem se domluvit, já mám přes taky zimu tunerské plány

Feki
Feki napsal 11.12.15 v 08:41 10b.

Dobré rozhodnutie, TRIUMPH SCRAMBLER je nesmrteľná klasika