Aprilia RSV4 R (2015)

Vlastník venny3
Vloženo 26.11.2015
Aktualizováno 24.6.2016

Malá, černá a uřvaná :) chytla mě za srdce, každý kdo jednou poznal, ví o čem mluvím.

BMW S 1000 RR: Měl jsem vyhlídlou pěknou ale holt slovo chlapa se dnes už moc nenosí, takže mi ji prodali :(
Ducati 1199 Panigale: Nedostatek chechtáků :D

První dojmy - Zatím jsme toho spolu moc nenajezdily, přivezl jsem si ji 10.10.2015 a už teď chápu ty řeči : " Motorku na zimu si nekupuj " teď už vím proč ! Bude to sakra dlouhá zima ! :D

V roce 2007 jsem jezdíval díky kamarádovi trpělivosti příležitostně Tuono 1000R a moc mě ten dvouválec bavil, mimochodem i dnes po tolika letech je to mašina, která se nemá za co stydět a uměl bych si představit, že ji mám i v garáži.
Pak nastala doba kdy mě všichni tlačili do čtyřválce a já podlehl a koupil si Suzuki GSX-R 750 K8, musel jsem se hodně učit, jiný posez, podvozek a hlavně zvyk z dvouválce - vůbec to zespoda nejelo :D Po dvou letech jsme si na sebe dobře zvykli a nikdy mě nenechala ve štychu ( snad novému majiteli dělá radost stejně, jako ji dělala mě :) )
Kolem roku 2010 se roztrhl pytel s ABS, Whelie Control, Quickshifter, Launch Control atd. a mě se tyhle pomocníci zachtělo vyzkoušet, rozhodl jsem se pro Italskou krásku, uvidíme jak nám to s ní na jaře půjde, už teď ji chodím do garáže okukovat :)

Lukamot
Lukamot napsal 24.06.16 v 21:28 10b.

Krásná italka, koukám, že máme dobrý vkus

janekbiker
janekbiker napsal 24.06.16 v 18:15 10b.

Tak to je krasavice a ta matná jí velice sluší!

gabri88
gabri88 napsal 27.02.16 v 22:49 10b.

Krasna! absťák chápu,taky jsem koupila na konci sezony

Pedl
Pedl napsal 04.12.15 v 00:01 10b.

Krasavice

Taliján
Taliján napsal 03.12.15 v 21:16 10b.

skvela volba. Me by lakal ten V4 charakter. V testech si ji nemuzou vynachvalit, treba na mcn.co.uk At to jezdi