Ducati Multistrada 1200S (2012)

Vlastník kuplir
Vloženo 15.11.2015
Aktualizováno 24.11.2017

Po dlouhém čekaní a šetření konečně je doma zánovní stoj s pouhými 2240km kráska s Boloně doufám že splní všechna očekávání

Triumph Tiger Explorer XC: důvod neuveden

První dojmy - Velice příjemný posed velký displej ukazující spoustu informaci které se při jízdě mohou hodit když se člověk kochá cestou o kolo a nesoustředí se na řízení motocyklu .S rovnání motoru s předchozí motocyklem Triumph Speed triple je těžko srovnávat ale jednoho si nejde nevšimnout Triumph jede více agresivněji od spodních otáček vše ostatní ukáže čas a ujeté km.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtěj cestovat a nechtějí se vzdát možnosti svezeni pořádnou náloží v zatáčkách .

Doplňky na motorce - karbon kryt rozvodů, Karbonový předek, nástřik kol na zlato , zadní kufr. Sportovní obutí místo orginál pneu pro větší přilnavost. Termignon výfukový systém i z jednotkou

Zatím jsem se jen svez jen kousek počasí zatím moc nedovolilo ale i za to málo co jsem se svezl musím říci že jsem zvolil dobře a splnila má očekávání ba i některá předčila .
Jako největší překvapení považuji ovladatelnost motocyklu při pomalé jízdě tak při svižném tempu motocykl působí dojmem poloviční váhy než opravdu váží.
Plusy motocyklu pro mne : pohodlí posedu, velký dojezd, ovladatelnost, indyvidualní nastaveni každé palivové mapy včetně podvozku ABS a trakce, vynikající brzdy, Famoźní podvozek, oku lahodící vzhled, a hlavně po dlouhé době zase motocykl u kterého je zase vidět za sebe v zrcátkách aniž bych se musel nějak uhýbat lokty.
Pro zatím vše co mohu napsat až moto více poznám podělím se o další dojmy a zkušenosti.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 21.07.17 v 00:39 10b.

Frankie
Frankie napsal 18.10.16 v 21:30 10b.

Červená barva a ty zlatý kola jí fakt sluší ! Až mě omrzí naháče, taky jdu do ní

Rezna_R
Rezna_R napsal 02.01.16 v 16:13 10b.

Tohle je fakt jiná liga Jasných 10b.

Ričrds
Ričrds napsal 29.12.15 v 20:19 10b.

Je to kráska, moc pěkná motorka to bude poježdění

saky
saky napsal 28.12.15 v 22:20 10b.

Děkuji. I já Tobě 10b. Když jsem kupoval svou, říkal jsem si, že ta starší verze je asi o fous hezčí. Promiň mi to moc, ale už si to nemyslím. Všechny jsou krásný, ale 2015 výš je prostě hezčí (a to nejen protože jí mám. I když vlastně jo )