Aprilia SR Max 300 (2012)

Vlastník beruska6
Vloženo 12.11.2015
Aktualizováno 12.11.2015

Max je vyšší skůtr sportovněji laděný jak posezem tak jízdními vlastnostmi se sametovým chodem.

První dojmy - Max okamžitě padl do ruky,první cesta od prodejce cca 90km,městský provoz zvládal bez nejmenšího problému,po dálnici to svištěl pěkně 130km/h,sice tacho trochu kecá ale né o moc cca o 5km/h ale při rychlosti nad 100km/h byl již znát nápor větru nad plexákem který mi šel přímo na přilbu,ale stačilo se drtek přikrčit za štít a nebylo nic znát.Ale při mé malé postavě 164cm bude stačit zvýšit plexi o chlup.

Maxe mám pouze pár dnů,ale člověk si na něj okamžitě zvykne.Najeto zatím pár kilometrů takže další dojmy až časem.Jinak ač jsem žena se 164cm výšky a 55kg váhy tak s ovladatelností není žádný problém,sice nedosáhnu na zem plným chodidlem ale to na ovladatelnosti vůbec neubírá.Takže zatím spokojenost.Jinak integrálka se mi pod sedlo nevleze,ale do kufru přímo od Aprilie který k němu dodává úplně bez problému a ještě pár věcí k tomu.

beruska6
beruska6 napsal 05.08.16 v 21:16

hoj,řešila jsem držák mobilu kvuli navigaci,udělala jsem si jakoby L-ko z pásoviny,kterej jsem přichytila pod plexi na šrouby co ho držej uprostřed a na to našroubovaná jakoby kapsa taky z plechu ohnutá aby mobil nevypadl a z boku díru pro kabel na nabíjení.mužu poslat foto až vyfotím.ale řeším proč mi nabíječka v zásuvce neustále přepaluje pojistky.at tam dám jakoukoliv.

TomProv
TomProv napsal 21.06.16 v 13:33 10b.

Ahoj, můžeš mi prozradit, jestli jsi někdy řešila a vyřešila uchycení držáku na mobil, a to někde v oblasti řídítek? Rád bych si někam před oči dal mobil, ale nenapadá mě kam. Hodně šťastných km, TomProv.

wsbk
wsbk napsal 13.11.15 v 12:36 10b.

beruska6
beruska6 napsal 12.11.15 v 23:18

Díky,je krásnej

Stryko
Stryko napsal 12.11.15 v 15:37 10b.

Nejhezčí skůtr, at slouží