Kawasaki GTR 1400 (2014)

Vlastník Geoffrey
Vloženo 8.11.2015
Aktualizováno 19.5.2016

Tak jsme se po letech zase posunuli trochu dál :)

Motorka koupena od FIRMA:SMRŽ auto - moto (České Budějovice - Velmi dobrá komunikace a super cenová nabídka.

BMW K 1600 GT: Nebyl nový a vznikly trochu pochybnosti o původním stavu při dovozu.

První dojmy - Zatím jen obrázkové a diskuzní... 24.11.2015 Takže první dojem úchvatný. I když jsem na velkou motorku zvyklý, je to majestátní. Zítra už si na ní i sednu :) 25.11.2015 tak už sedím :) Je to pecka, přišel už 3. kufr i padáky, zítra by to mělo být vše hotové. 27.11.2015 Tak Kawa už je doma, je famózní a ani není tak velká, jak jsem myslel. Ale jsem asi zvyklý z Caponorda. Zvuk parádní :)

Doplňky na motorce - Top case originál Kawa, boční padací rámy.

Tak jsem po delší rozvaze nainstaloval navigaci. Nakonec jsem zvolil držák RAM na páčku spojky a ne originál mezi řídítka. Tam se mi zdála navigace hodně dole a hlavně mimo zorné pole. Podle mě ideální pozice.

Instalováno nové plexi od MRA s deflektorem, podstatně menší turbulence a lepší pocit aerodynamiky :)

Aktuálně po výletu do Chorvatska instalovány nástavce na řídítka od Helibars. Dramaticky se zlepšil posez a držení rukou. Změna pozice 5cm nahoru a 2cm dozadu.

Dlouho jsem vybíral, čím nahradit Caponorda a není to jednoduché. Chtěl jsem pohodlí, velký výkon a komfort. Jezdíme 90% ve dvou a dálky. Nakonec rozhodl pocit, design a recenze. Těžko říct, prostě se mi hrozně líbí :)

Tak už dorazila, zatím je ale jen v kleci :)

Geoffrey
Geoffrey napsal 01.06.16 v 15:06

Mě ti to vůbec nepřijde, s Caponordem to bylo těžší, jelikož má o dost vyšší těžiště. GTR mi přijde jak skůtr :) Hlavně nemá tendenci padat na stranu, to bylo s Capoušem při hodně pomalé jízdě nepříjemné.

Topinka_r
Topinka_r napsal 01.06.16 v 06:29 10b.

Vidim, ze nezahalas v investovani do masiny. Je krasna, zelam vela pohodovych kilometrov.
Chorvatsko uz mate za sebou... My sme sa v pondelok vecer vratili zo Sardinie...parada.
Len si stale neviem zvyknut na tu vahu, vcera som si dal upravit sedacku, uvidim, ako to dopadne.
Na dialnici v zapche som sa celkom nadrel pri kluckovani medzi autami.
Este raz vsetko dobre.
Rado

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 20.05.16 v 12:51 10b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 20.05.16 v 09:31 10b.

Geoffrey
Geoffrey napsal 22.03.16 v 11:35

Tak jsem jí včera konečně projel :) Zjistil jsem, že na nenafoukaných pneu se na tom fakt jet nedá. Po dofoukání naprostá pecka. Při porovnání s Caponordem úplně jiný způsob řízení v zatáčkách, na to si budu muset zvyknout, ale jelikož tady je to výrazně snažší, zvyknu si asi rychle. :) A teď se honem projezdit k první garančce na výměnu oleje, v květnu už frčíme do Chorvatska.