Suzuki GSX 750 F (2000)

Vlastník MEK0TA
Vloženo 31.10.2015
Aktualizováno 6.5.2023

Valašský Balaton aneb Balatontrip 2016

Vloženo: 25.07.2016, Uskutečněno: 24.07.2016, Stav tachometru: 27467 km, Zhlédnuto: 27x

S Karlem jsme se domluvili na první společné letošní jízdě. Počasí se vydařilo. Než jsme stihli vyjet, volal Petr, jestli nechci sednout na jedno. Tak jsme sedli oba tři. A pak jsme vyrazili - směr Vizovice, dále Vsetín, skrze rušnou zábavu v Hovězí až do Nového Hrozenkova k Balatonu na malinovku za třicet. Byla dobrá, škoda, že jsme neměli plavky. Cestou zpět už jsme rozráželi tmu halogeny. Vše dopadlo dobře, co víc si přát? A i videjko se celkem podařilo A abych nezapomněl - ten den ráno jsem měnil pryže a mašina byla jako vyměněná - do zatáček už šla i bez přemlouvání!!!

• Výroba držáku mobilu na GSX750F

Mám jeden z nejmenších telefonů na trhu za rozumnou cenu (nepočítám iPhone) a stejně je moc velký na všechny mé kapsy. Ne že bych to doteď nezvládal, ale není to ono. Proto jsem se rozhodl, že si na telefon vyrobím držák

Vloženo: 09.07.2023
    Uskutečněno: 09.07.2023
  • Výroba kompozitních kufrů na GSX-F - část I. (resp. IV.

Pravidelnému čtenáři mých deníků neuniklo, že na svém eFku jsem již kufry vlastní výroby měl. Pokud však toto čte někdo, komu tento fakt uniknul, může se uvést do obrazu zde, ve třetí části výroby prvních laminátových ku

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 04.09.2022
  • Projekt odlehčení GSX-F - část I.

Od jisté doby, dejme tomu rok dva zpět, jsem se rozhodl, že své eFko neprodám. Důvodů je více, ale jeden z těch nejvýznamnějších je ten, že mi v podstatě ve všem motorka vyhovuje (až na nějaké výjimky) a těžko bych pro s

Vloženo: 08.05.2022
    Uskutečněno: 08.05.2022