Honda VT 1100 Shadow (1986)

Vlastník Mignard
Vloženo 26.10.2015
Aktualizováno 20.10.2016

Je to jako když vás někdo nakopne a jede a jede...

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

Honda VT 750C Shadow: Příliš vysoká cena

První dojmy - Po nastartování mě nejdřív překvapil zvuk. Po rozjetí příšernej zátah motoru, až jsem se lekl. Hezky sedí. Trochu mě překvapily řídítka, ale rychle jsem si zvykl. Brzdy tak tak.

Motorku bych doporučil pro - Motorka není pro čajíčky, ale pro pořádný chlapy.Má skoro 400 kg.

Doplňky na motorce - Plexisklo, padáky, předkopy, brašny,navigace,opěrka řidiče. Přídavná světla

Koupil jsem si klasiku, vyráběnou pouze dva roky a ještě k tomu pro Ameriku. I když jsem jí koupil nedávno, už jsem i před nastávající zimou ujel 300 mil (480 km). Motor jde dobře, jen je potřeba vyměnit termostat, protože se neohřívá. S tím je spojený další problémek a to je díra v plynu. Prostě když je studená, tak koktá. Spotřeba asi 6 l na 100, což považuju za rozdýchatelný při tom obsahu. Rám je super i se spolujezdcem. Ani nevím, že ho vezu. Ideální na cestování dál. Akorát se rovinky nějak zkrátily a silnice je samá zatáčka. Fakt si musím hlídat rychlost.
Tak jsem jí přes zimu trochu vylepšil a nechal doladit karburátory a už se nemůžu dočkat počasí a vyrazit.

ot810
ot810 napsal 27.02.16 v 12:17 9b.

Ahoj. Já to říkám pořád že voda patří do rybníka ne do motorky. Mám Guzzi california 1100ev . Přeju hodně spokojenejch kilometrů.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 29.10.15 v 14:37 10b.

Ať slouží bez problémů

Boža
Boža napsal 27.10.15 v 22:26 10b.

Je to paráda tak vždy v pohodě za 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 27.10.15 v 11:45 10b.

Supr stroj.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.10.15 v 21:03 10b.

Parádní Hondice