Suzuki VZ 800 Marauder (1997)

Vlastník kykys
Vloženo 26.10.2015
Aktualizováno 30.1.2017

Široký a pohodlný Cruiser s dobrou variabilitou na místě a krásným orig. zvukem.

Yamaha XV 1100 Virago: Špatně se mi na ni sedělo

První dojmy - Velice rychle mě zaujal a sedl do rukou :-)

Motorku bych doporučil pro - Maroš je ideální pro kohokoliv kdo chce mít širokého a pohodlného Cruisra a né choppra. Kdo už nespěchá a vyřádil se již dřív a nyní chce polykat kilometry s brýlkama na očích a brašnama po stranách. Když jsou hyce tak chce jen tílko a koženou vestu. :-)

Doplňky na motorce - Světelná rampa

Svezl jsem se na něm, když mi ho půjčil kamarád a volba byla jasná. Ačkoliv jsem měl cesťáka se 115kw a nyní mám jen 37kw, šel jsem do toho, jelikož už nemám kam spěchat.
Zatím s motorkou nemám velké skušenosti a ani tisíce nemám najeto na tomto stroji. Jen mi sedí a "pravděvděpodobně" brzy půjdu do obsahu nad choppra 1300 cm3.
Maroš je ideálni na okresní cesty bez ohledu na vzdálenosti a v klidu i na dálkové a zahraniční cesty. Neni spokojen na dálnici a ani bych ho na dálnici netahal.
Při srovnání s cesťákem co jsem měl a současným Cruisrem je to opačný stroj s opačným stylem jízdy . Předtím jsem nechtěl na okrsky a špatně se mi na okrskách jezdilo a nechtěl jsem z dálnice a Nyní se mi nechce na dálnice a okrsky jsou pro Maroše ideální a s přehledem polyká nerovnosti a vždy upoutá pozornost okolí.
Velikou slabostí tohoto stroje stejně jako každého V-éčka je klika. S pravidelným servisem a výměnou oleje+filtru bude motor nesmrtelný a nikdy nesklame. Motorka je přehledná a jednoduchá na údržbu. Akorát toho, co vymyslel dva karbce na večkovy motor Maroše, tak toho bych zastřelil . Sladit oba válce je oříšek a taky blbě za studena startuje (po zimě).
Další zkušenosti dopíšu...

smolicek92
smolicek92 napsal 12.04.16 v 19:19 10b.

Pěkný marauder,jezdím na něm 2 sezonu a naprostá spokojenost.At služí

jaruš1974
jaruš1974 napsal 15.02.16 v 23:29 10b.

Móóóc pěkná...hodně šťastných kilometrů a pohodu v sedle -:)Jasných 10 bodů!

dogina
dogina napsal 07.11.15 v 22:11 10b.

parádní maroušek hodně štěstí a zábavy. Já s ním jsem max spokojená :)

robo111
robo111 napsal 06.11.15 v 18:00 10b.

Krasna masina a maros nema chybu taky ho mam a jsem nadseny

Boža
Boža napsal 27.10.15 v 22:27 10b.

Bezva moto je to za 10 bodů