Harley Davidson FLHRC Road King Classic (2003)

Vlastník Freeman
Vloženo 24.10.2015
Aktualizováno 3.3.2018

Road King Classic Anniversary 2003
Srdeční záležitost..

První dojmy - Po zkušenostech, které jsem získal se svým prvním Harykem, kterým byl také Road King, jsem sáhl opět po stejné značce i modelu. Pro mě je tento typ naprosto dokonalou volbou, kdy se jedná nejen o dokonalý posez a výkon, ale snoubí se zde i doslova umělecké dílo v podobě motoru a celkové konstrukce mašiny, která má duši.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny generace. Ne jen pro dědky :-)

Doplňky na motorce - Nějaké tam jsou

Srdcová záležitost...

Podle mého názoru, je Road King nejuniverzálenější model od HD, ke kterému může nejen dospět, ale i začít kdokoliv, komu se tento typ líbí. I přesto, jak je tato mašina těžká, tak její manipulace je díky těžišti a umístění motoru v celkem dobrých mezích.

Už jsem sedlal hodně značek, ale co činí motorky od HD jedinečnými je to něco, co někteří nazývají duší.

Nicméně ta síla doplněná o těžké kladivo, které s pravidelností sobě vlastní dopadá na kovadlinu, tak to také není k zahození :D

Závěrem jen řeknu, že kdo váhá ať to zkusí, věřím, že mi nakonec dáte za pravdu...

Viking1
Viking1 napsal 16.05.16 v 19:57 10b.

Uf, slintám :))) Nádhernej stroj a fotky!

-Luboš-
-Luboš- napsal 25.04.16 v 06:33 10b.

Americký železo. Krása

Koksohydrat
Koksohydrat napsal 27.02.16 v 16:37 10b.

Nádherný HD

namot
namot napsal 12.02.16 v 19:44 10b.

Fakt pecka

Jialma
Jialma napsal 07.02.16 v 09:32 10b.

dobrá volba H-D moto s přidanou hodnotou srdeční záležitost a ještě výročák i cesta je cíl - nezkusíš - nezjistíš , čus J.