Aprilia RSV4 R (2013)

Vlastník the_Bulldogs
Vloženo 11.10.2015
Aktualizováno 4.2.2020

Krasna italka s nadcasovim vzhledem. Je to kocka zatim jsem spokojen protoze nema nic najeto ?

BMW S 1000 RR: Nedostatek financí a škaredej predek bmw

První dojmy - Byl jsem s ni hotovej. Super zvuk i s origi vyfukem ale ladak urco vude a nejen to. Motorka pusoby agresivne a vypada jak sestistovka. Jede krasne teprve najeto prvnich 5 km ale jako darek k vanocum co budou tak je to super. Uz se tesim na novou sezonu. Doufam ze bude tak dobra jak vseci pisi a rikaji. Je velice lehka a hubena ale taky o proti japoncum vysoka

Motorka je uzasna. Krivky a propracovanost. Jeste s ni neumim a budu si muset zvyknout na jiny stroj nez japonec ale to se podda. Tesim se. Prvnich par km dole klidna ale jak tomu zarvete je to peklo. Opravdu peklo na dvou kolech. Jeste ze je zima. Tesim se na jaro az ji nalozim a ukaze mi co v ni vsechno je

the_Bulldogs
the_Bulldogs napsal 06.10.16 v 21:05

cus. Na okruhu zapinam trakci na 4 mapu T a zbytek davam na 2 a v provozu to nechavam taky akorat trakci davam na 6 když je chladněj tak 7 a když se mi podařilo za poprselo když jsem byl venku tak trakci 8 mapu S a zbytek na 3 a pijanko ale kdo jezdi za deště co... Ja jsem s moto spokojen takže pohoda a mam ji skoro od nova takže si ji necham ještě určo 4 sezony a pak beru druhou. na cestě je to dobry ale moto akorat vhodne na okruh ne na silnice

jeliman
jeliman napsal 20.09.16 v 17:41 7b.

zdarec! jak si hrajes s tim aPRCkem? Muzes trosku popsat nastaveni se kterym jezdis a jak se to chova? diks ;)