KTM LC8 950 Adventure (2003)

Vlastník TomasK7
Vloženo 3.10.2015
Aktualizováno 10.11.2015

Vždycky sem jí chtěl, přišla, zkusil sem a zase šla..

První dojmy - První dojmy přišly před koupí na šotolině, ta motorka je v rychlejch pasážích nejlepší na světě, výkon výkon výkon a fakt luxusní podvozek když sem jí koupil, dojmy z ní nabraly docela jinejch obrátek

Motorku bych doporučil pro - Metr devadesát +, více pokročilejší řidič, lepší vztah k offu na který je udělán podvozek

Na motorce jsem udělal zhruba 1200km, měl jsem ji měsíc a půl a pak poslal dál.

Nemyslím, že by ta motorka byla špatná, třeba podvozek má ve svý kategorii nejlepší na světě, ale pokud jste zakrslí, že nedosáhnete na zem, nezkušený, že nejedete vše ve stupačkách a bojíte se, že v rychlostech který ta motorka umí si zlámete všechny kosti, volil bych cestu jinudy, aneb jak jsem sám prohlásil, radši na horší co umím, než brousit držkou a koukat na skvělou motorku co někam letí beze mě :)

Najel jsem s ní zhruba 600km offem, z toho 300 těžkýho a z toho 200 ve vytrvalém dešti, tak jsme si daly docela zabrat navzájem, motorka má neskutečně skvělej podvozek, to musím i já ocenit na prvním místě, motor má síly na rozdávání, ale od spoda se nesbírá jako Honda, při pokusu pomalých rozjezdů chcípne, na Alpovi když se chci rozjez do mírnýho kopce můžu klidně bez plynu, trochu mě zklamalo, že tady nůůdle, chcíp a začít znova, co se naopak dá pochválit je konstrukce, celkem jsem to protáhl několika "kreš testy" a chtěl bych říct, že se nic nerozbilo, říct to nemůžu, odnesla to hydraulická spojka, ale pravdou je, že toho motorka už měla po právu dost a odpouštím jí to, protože jiná už by se v prach obrátila po těch herdách na velkejch kamenech. Naopak nejlepší na světě byly šotoliny, hřebenovky, čistý lesňačky, tam kde se dá užít si vysokej výkon a skvělej podvozek, jednou sem se na šotolině koukl na tacháč a 136km/h, týýývole vůbec sem to nevěděl :)

Když přišlo rozhodnutí jestli si nechat KTM nebo Alpa volil jsem cestu menšího odporu, zvlášť i proto, že jsem si ke KTM ani po návštěvě Rumunska nevytvořil žádný vztah, kdežto Honda se mi hned vryla pod kůži.. přes to všechno, ale musím říct, že mi i tohle krátký vlastnictvý dalo velice cenné zkušenosti.

Mann
Mann napsal 01.04.16 v 23:08 10b.

Po 1200 km ? Možná trochu ukvapené rouhodnutí třeba by jste si s více ujetými kilometry zvykli a stala se z vás nerozlučná dvojce

krysoid
krysoid napsal 05.10.15 v 18:33 10b.

Opravdu objektivní recenze,každej příběh nemůže skončit happy endem 10b

TomasK7
TomasK7 napsal 03.10.15 v 20:25

už jí nemám, dole se dočteš, že jsem se vrátil k Alpu, neboť na mě tohle sportovní náčiní bylo moc divoké

spike-cz
spike-cz napsal 03.10.15 v 20:19 10b.

Super. Jen se ukazuje jako neaktivní...

TomasK7
TomasK7 napsal 03.10.15 v 19:56

Máš pravdu, tahle mašina má limity velice daleko i za skvělím pilotem :)