Suzuki GSX 1200 (1999)

Vlastník CharlesD
Vloženo 23.9.2015
Aktualizováno 20.11.2023

Velká, silná, klasická. Velká Inazuma se mě vždycky líbila. Když se objevila na prodej, musel jsem ji mít.

První dojmy - Když jsem ji přivezl domů, začal jsem pochybovat o tom, jestli to byla dobrá koupě. Byla nepěkná a ještě ke všemu černá, ale byl leden a do jara času dost. Odstrojil jsem ji, nalakoval pár dílů, něco poleštil na kolech a motoru a sehnal předek z GSXR. Nebyla bouraná, jen mě původní vidlice a brzdy nepřišli úplně to pravý. A při první jarní jízdě se tohle rozhodnutí ukázalo jako správný.

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho, kdo chce jezdit svižně, ale nechce u toho ležet. A taky pro toho, kdo má rád klasický motorky.

Doplňky na motorce - Přední vidle z GSXR, nějaká stará kapota od MRA a trochu širší řidítka. Zima 17/18 - vidle z Multistrády, kola z GT 1000, řidítka clip-on, kapota stejná, jen změna tvaru plexi a nějaký barvy laky .

Už jsme spolu něco zažili. Dovezla mě už dvakrát na Balkán. Jednou přes Rumunsko, Bulharsko, Srbsko a Kosovo do Albánie, podruhý přes Bosnu do Černý Hory. Vždycky bez jedinýho problému. Taky Brno jsme si spolu zkusili a obstála na výbornou (zase dokázala, že změna vidlic byla dobrej nápad). Nevezme kapku oleje, spotřeba v mezích slušnosti, trochu žere gumy, ale při tom zátahu se nemůže nikdo divit. Je dobrá na dlouhý cesty a nechá si líbit i tvrdší zacházení. Ale hlavně je krásná. A to všechno za pár korun

Letos (zima 17/18) prošla Ina omlazovací a trochu odlehčovací kůrou. Dalo to nějakou práci a snad jí to i prospělo. Jízdní zkušenost ještě nemám páč je zima, ale už se těším na první jízdu. Změnily se kola, přední vidlice s brzdama a zbytek jsou víceméně kosmetický inovace, který nemají zásadní vliv na chování stroje.

Jaro 2020. Po podzimním pádu prošla při opravě Ina lehkými změnami designu. Jedná se hlavně o výměnu kapoty do stylu ala Boldor se dvěma světly. Vzadu je taky jiná lampa, protože ta původní svítila málo a jezdci za mnou navíc prý blbě rozeznávali brzdový světlo od koncovýho. Taky došlo k výměně řidítek za nižší. A jiný barvy laky.

šusty
šusty napsal 21.01.24 v 15:20 10b.

..ahoj CharlesD, pěkná mašima , ty drátěný kola tam máš ofiko ? jako zapsaný v t.p..., taky sem měl Inu - černou klasiku, skvělej stroj , už dva roky nejezdím a teď přemýšlím o Banditovi, v nějakým podobným stylu, tak bych byl rád za radu..

CharlesD
CharlesD napsal 20.04.21 v 10:26

Víc toho nemám

berry78
berry78 napsal 20.04.21 v 09:25 10b.

Krásná práce .. nemáš nějaké fotky ze "stavby" ?

bewec
bewec napsal 21.10.19 v 18:25 10b.

Už v základu je krásná a ty jsi ji dotahnul - paráda

písař
písař napsal 13.05.19 v 12:52

Dik za info.Trochu jsem tušil jestli to nejni Leo Vince. Snad se někdy Zumky potkaj a budu si ho moc poslechnout