KTM LC4 620 (1999)

Vlastník Crazday
Vloženo 18.9.2015
Aktualizováno 9.10.2017

Motorku jsem kupoval od kamaráda který jí kupoval od nějakého borce ketrý ji zadřel .Ale koupil ji s čistopisem tak mě teď čeká přihlašování .Snad probšhne všechno v pohodě :)

Yamaha TT 600 R: důvod neuveden
Husaberg FC 501: důvod neuveden
KTM LC4 640: důvod neuveden
Suzuki DR-Z400 SM: Nakonec jsem si koupil KTM 620 EGS .Protože se mi naskytla koupit motorku od kamaráda za výhodnou cenu .On kupoval motorku už se zadřenou ojnicí .Udělal go motoru ale mezitím si stihl najít něco jiného tak mi ji nakonec prodal:)

První dojmy - Motorka je hned od pohledu poměrne mohutná.Když sjem si na ní sedl tak byl posez krásný a příjemný .Motorku sjem si koupil dnes k večeru takže jsem se enstihl ani pořádně svést.Hodně velké mínus vidím v nakopávačce .Nastartovat se mi jípovedlo až za pul hodiny hold ještě nemám ten správný švih v noze :D .Bohužel už byla tma a motorka nemá žádná svetla tak sem se nestihl projet :( .Budu doufat ze se mi jí zejtra podaří nastartovat aspoň na 10 pokus abychse mohl pořádně svést :D

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuju spís pro lidi kteří mají aspoň nad 80kg a nebo dost vycvičené nohy aby ji dokázali nastartovat :D Já stím zatím dost bojuju nečekal jsem že to pujde az tak blbě :D snad se to časem podá :) 6.9.2016 Tak motorka jde startovat úplně bezproblému a jde to lehce. Vše nakonec bylo špatným zapalováním a karburatorem. Koupil jsem nové zapalování nový karburátor a startuje jak zamlada :) takže se nemusíte bát nakopavani zvládne skoro každý :)

Doplňky na motorce - Doplňky motorku teprve čekají a nebude jich málo :)
Zatám je tam laděný výfuk Higashi
Blástry s výstuhou Acerbis
10.2.1016
Kompletně nové plasty od Ufo plast
Maksa EXC +halogen žárovka + oranžová parkovačka
Sedačka dělaná na zakázku od firmy extreme
Řídítka renthal
Blástry ufo s kovovou výstuhou
Gripy progrim
Přední pumpa z LC4 2003
Karburátor Mikuni TM42-6
Polepy od MGsport
Lakovaná kola (čenrá ráfek oranžové středy + nové dráty do kol chromované )
Přední pancéřová hadice
Mini led blinrky
Přepínač světel a blinkrů
17.7.2016
Laděná koncovka + svod Higashi

Zatím nemám najeto ješte vubec nic tak jsem časem dopíšu vše :) Ale mohu dopředu říct že motorku cekají velké změny :)
29.9.2015-Tak dneska sem jí byl konečne pořádně projet motorka jede krásně .Výkonu má opravdu dost nemůžu si stěžovat .Bál sem se nakopávačky především diky tomu jak mi každy říkal že mě kopne apod ale nedal sem na ně a šel jí nakoput .trvalo mi to asi 20 min ale pak už jsem přišel na to co ta motorka chce teď mi to chytá na první maximálně na 3 pokus :) zatím přidám fotky ze současného stavu tak jak jsem motorku koupil ale že se chytám na velké upravy :)
10.2.2016
Dnes jsem motorku kompletně dodělal a vypadá přesne podle mojich představ :)
Od teď může začít sezona 2016 jak se patří :D
6.9.2016
Sezóna začíná pro mě teprve teď :) Bohužel bylo s motorkou dost problémů které najdete v mém deníku ale už je vše ve 100% stavu tajze se snažím jezdit co nejvíce abych jsi sezónu 2016 ještě aspoň trošku užil :)

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 07.09.16 v 20:30 10b.

Bomba stroj...

Crazday
Crazday napsal 11.02.16 v 20:06

Díky Toho sem se snažil docílit

dope42
dope42 napsal 10.02.16 v 22:30 10b.

Pěkná! Na rok 99 nevypadá

Crazday
Crazday napsal 10.12.15 v 19:58

Díky moc motorka byla trošku v dezolátním stavu ale teď už bude skoro hotová tak doufám že sezonu 2016 odjezdím bez poruch a nehod až bude hotová dám sem nové fotky

Lacolaco
Lacolaco napsal 07.12.15 v 21:16 10b.

Přesně tento stroj patřil před cca 5 lety kamarádovi #malda660 než jí poslal do světa , ta sedačka byla dělána na zakázku . A přesně jak říkáš startování s dekompresorem byl oříšek . Párkrát jsem na ní seděl a mužů říct že je to slušný kladivo a to doslova velký , těžký jednoval s jedovatým výkonem . Bacha na ní také ho párkrát pozlobila jak na těle tak na duši .
Přejí hodně štěstí a málo servisů ... 10 bodů