Apollo Orion AGB 38 (2009)

Vlastník zaja.p
Vloženo 14.9.2015
Aktualizováno 19.5.2016

Čína, nová stála 35000,-, docela se na ní dobře sedělo, záruka, v tý době jsem měl dobrý zázemí na servis a hrabání v ní

Motorka koupena od už si nepamatuju, někde v Rakovníku

První dojmy - Nevídanej vibrátor, někdy se to už nedalo vydržet a musel sem vyřadit, aby si prsty odpočinuli. Jela do 100kmh, což bylo pro začátečníka přijatelný, nebyla nijak jedovatá. Co vejlet, to se něco vysypalo :-D Trubka sání, praskl chladič (po 700km!! :-D ), spousta píčovin. Ale vše jsem poslal poštou do Rakovníka a prodejce mi hned poslal nový. A i kdybych to měl platit...spojka 350 korun, nejdražší byl motor asi za 1200,-. :-D

Motorku bych doporučil pro - pro mladýho na ves :-)

Doplňky na motorce - pevnostní šrouby

Byla levná se zárukou, slabej motor na naučení, ale líbila se mi, tak jsem pro ní zajel. Je dobrá kolem domu na naučení, jak jsem už psal, strašně vibrovala a srala se. Jinak ale v zatáčkách byla super a i tlumiče něco pobrali. Startování bylo strašný, musel sem držet plyn pod krkem i když byl vytaženej sytič, jinak by zdechla...A držet fakt dlooouho Vibracema se otáčeli blikny a blikali nahoru Myslim, že ojetý GS500 by udělalo víc služby než tahle čína.

elvis78
elvis78 napsal 16.09.15 v 21:13 5b.

Vidis, ale dizajnove je hezci nez prototip Jawy 1000