Honda CB 650F (2015)

Vlastník Jarinekhondar
Vloženo 14.9.2015
Aktualizováno 14.9.2015

Skvěle ovladatelna motorka, pohodlná, nezáludná

Motorka koupena od FIRMA:Autoelegance Brno (Brno-Řečkovice)

První dojmy - První jízda a hned jsem věděl že CB 650 F chci. Dobre ovladatelná, hodnej motor, skvelej posed, poslusnej podvozek

Motorku bych doporučil pro - Efko je dobrá pro mladé motorkáře, kteří by chtěli v budoucnu litrovou motorku a nebo pro motorkáře, kteří nemají potřebu krotit 180 k a chteji spolehlivou poslusnou a pohodlnou motorku za slusne penize

Hondu CB 650 F jsem si vybral protože jsem chtel pohodlnou motorku na bežné ježdění jak po Brně tak na vyjíždky a take svezeni se na okruhu. První Hondu jsem měl v r 1994 soucasna je moji patou a vzdy jsem byl spokojen. Mám najeto 4000 km skvělej posed, motor jede od 3000 otacek skvele ovladatelna motorka pohodlna prijemna az tak ze jsem prestal skoro pouzivat mestskou Hondu MSX 125 spotreba motoru dle jizdy 4.5 - 5.2 pri svizne jizde na okruhu 8.5l. Ujet 350 km na efku neni problem merim 172cm a motorka me sedi naprosto presne. Jizda po meste v zacpach je bezproblemu motor jede krasne odspod zadny cukani jen klidna jizda. Motorka se dobre ovlada pri rychle jizde v zatačkách na bžných silnicích mě výkon motoru 87 k dostačuje na okruhu je výkonu málo ale v zatáčkách jede stejně dobře jako daleko výkonější motorky. Mám z efka radost rád se dívám na zlatý ráfky

Sapper
Sapper napsal 16.06.17 v 18:12 10b.

No, rád bych tuhle mašinu popsal líp. Nelze. Jseš GURU. Blahopřeju.

Tom919
Tom919 napsal 22.08.16 v 21:35 10b.

super stroj

Jarinekhondar
Jarinekhondar napsal 09.04.16 v 21:46

Díky máš na moto nejakou úpravu ?

Ondrej55
Ondrej55 napsal 18.02.16 v 13:29 10b.

context
context napsal 21.09.15 v 19:43 10b.

pěkná strojovna , tak ať ti dlouho slouží a hlavně hodně najetých km bez nehod